Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Pozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u Třebnic

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 6838/16-89
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
158.400,- Kč
Nejnižší podání:
105.600,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, pozemek
Okres:
Příbram

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Pozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u TřebnicPozemky v Sedlčanech, k.ú. Solopysky u Třebnic
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Oceňované pozemky jsou umístěny zcela mimo zastavěnou část obce. Pozemky na sebe navzájem navazují a tvoří spolu jeden celek. Pozemek parc.č. 111/6 tvoří příjezdovou, nezpevněnou cestu k pozemkům parc.č. 108/2, 108/6 a 111/10, které jsou porostlé trvalým travním porostem a několika náletovými dřevinami.

Dle územního plánu obce jsou pozemky vedeny v převážně v kategorii „NP - plochy přírodní“.

Z hlediska ocenění k nim přistupujeme jako k ocenění pozemků zemědělských - domníváme se, že je lze využívat minimálně jako např. pastviny. Plné zemědělské využití pravděpodobně nebude možné, což bylo v posudku zohledněno (Index odlišnosti Io, položka „ostatní“).

Centrum obce Solopysky je ve vzdálenosti 1,5 km, do Příbrami je vzdálenost 29 km. Přístup k pozemkům je možný po nezpevněné polní cestě.

Pozemky parc.č. 108/2, 108/6, 111/6 a 111/10: užitná plocha 8.736 m2.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace