Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

RD s pozemkem v Kounově, okr. Rakovník

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 7162/16-73
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
1.575.000,- Kč
Nejnižší podání:
1.050.000,- Kč

Informace o dražbě

Začátek dražby:
21.08.2019, 11:30
Konec dražby:
21.08.2019, 11:50
Dražební jistota:
150.000,- Kč
Minimální příhoz:
5.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Rakovník

Související dokumenty

Znalecký posudek
RD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. RakovníkRD s pozemkem v Kounově, okr. Rakovník
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Nemovitost se nachází ve východní zastavěné části obce Kounov č.p. 7 v zástavbě rodinných domů; zastávka autobusu „Kounov, u mostu” se nachází cca 100 m od oceňované nemovité věci. Železniční stanice „Kounov” se nachází cca 1,1 km od oceňované nemovité věci.
Jde o patrový rodinný dům s volným půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav odpovídá zanedbané údržbě. Fasáda domu není zateplená, nese známky opotřebení a na některých místech opadává. Dům je podsklepený. Střecha budovy je sedlová s krytinou z pálených tašek. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Střecha domu je opatřena komínem a bleskosvodem. Okna domu jsou dřevěná dvojitá a jsou opatřena parapety. K domu patří oplocená zahrada. Oplocení je drátěné a zděné. Dům je určen k celkové rekonstrukci a modernizaci. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.
Nemovitost je napojena na přípojku elektřiny a vodovodu. Přípojky nebylo možné ověřit.
Pozemek je rovinatý, travnatý a neudržovaný, oplocený drátěným a zděným plotem. Na pozemku se nachází porosty, stodola a hospodářské budovy; pozemek je přístupný přes pozemek parc. č. 1966/10 ve vlastnictví obce Kounov.

Součástí nemovité věci jsou IS a porosty.
Příslušenstvím nemovité věci je oplocení, stodola a hospodářské budovy.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace