Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Dražba pozemků v Oleksovicích (okr. Znojmo)

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 467/20-123
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
24.288,- Kč
Nejnižší podání:
16.192,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, pozemek
Okres:
Znojmo

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Dražba pozemků v Oleksovicích (okr. Znojmo)Dražba pozemků v Oleksovicích (okr. Znojmo)Dražba pozemků v Oleksovicích (okr. Znojmo)Dražba pozemků v Oleksovicích (okr. Znojmo)Dražba pozemků v Oleksovicích (okr. Znojmo)Dražba pozemků v Oleksovicích (okr. Znojmo)Dražba pozemků v Oleksovicích (okr. Znojmo)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Jedná se o tři pozemky vzdálené od sebe cca 380 m, a to p.č. 9594/2, p.č. 9600/2 a p.č. 9646/2 evidované na LV č. 654 pro k.ú. Oleksovice, obec Oleksovice, Jihomoravský kraj.

Pozemky se nacházejí zcela mimo zastavěné území obce, v jižní části (na samé hranici) katastrálního území, přesněji pozemky p.č. 9594/2 a p.č. 9600/2 ve vzdálenosti cca 600 m od křižovatky silnice I/53 a III/3974, po pravé straně silnice I/53 ve směru na Znojmo a pozemek p.č. 9646/2 ve vzdálenosti cca 980 m od křižovatky silnice I/53 a III/3974, po pravé straně silnice I/53 ve směru na Znojmo.

Pozemky p.č. 9594/2 a p.č. 9600/2 jsou ve tvaru protáhlého kosodélníku, rovinaté a tvoří část travnatého pásu zeleně podél komunikace I/53, mezi násypem komunikace I/53 a vinicí oplocenou strojovým pletivem, v těsné blízkosti betonového propustku. Na každém z oceňovaných pozemků se nachází vždy jeden listnatý strom, tedy alespoň pokud se podařilo správně identifikovat na místě samém, neboť hranice pozemků nebyla na místě samém patrná, protože vytyčovací kolíky se v době místního šetření na pozemcích již nenacházely. Pozemky byly identifikovány z dostupných mapových podkladů.

Pozemek p.č. 9646/2 je lichoběžníkového tvaru, rovinatý, tvoří část zemědělsky obhospodařované půdy/osetého pole, na samé hranici lánu pole a travnatého pásu zeleně podél komunikace I/53. Pokud jde zejména o tento pozemek, tak k tomuto doplňujeme, že hranice pozemku ve smyslu toho, zda a případně jak moc velká část tvoří již travnatý pás podél komunikace I/53 a jak velká část čistě zemědělské půdy, nebyla na místě samém patrná, neboť vytyčovací kolíky se v době místního šetření na místě samém již nenacházely. Pozemek byl identifikován z dostupných mapových podkladů.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace