Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Potenciálně stavební pozemek v Moravské Nové Vsi, okr. Břeclav

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
připravovaná
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 1303/20
Vyřizuje:
Mgr. Klára Vacenovská
Odhadní cena:
513.000,- Kč
Nejnižší podání:
342.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, pozemek
Okres:
Břeclav

Související dokumenty

Znalecký posudek
Potenciálně stavební pozemek v Moravské Nové Vsi, okr. BřeclavPotenciálně stavební pozemek v Moravské Nové Vsi, okr. BřeclavPotenciálně stavební pozemek v Moravské Nové Vsi, okr. BřeclavPotenciálně stavební pozemek v Moravské Nové Vsi, okr. BřeclavPotenciálně stavební pozemek v Moravské Nové Vsi, okr. BřeclavPotenciálně stavební pozemek v Moravské Nové Vsi, okr. BřeclavPotenciálně stavební pozemek v Moravské Nové Vsi, okr. BřeclavPotenciálně stavební pozemek v Moravské Nové Vsi, okr. BřeclavPotenciálně stavební pozemek v Moravské Nové Vsi, okr. BřeclavPotenciálně stavební pozemek v Moravské Nové Vsi, okr. BřeclavPotenciálně stavební pozemek v Moravské Nové Vsi, okr. BřeclavPotenciálně stavební pozemek v Moravské Nové Vsi, okr. BřeclavPotenciálně stavební pozemek v Moravské Nové Vsi, okr. BřeclavPotenciálně stavební pozemek v Moravské Nové Vsi, okr. BřeclavPotenciálně stavební pozemek v Moravské Nové Vsi, okr. BřeclavPotenciálně stavební pozemek v Moravské Nové Vsi, okr. BřeclavPotenciálně stavební pozemek v Moravské Nové Vsi, okr. Břeclav
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Oceňované nemovité věci jsou situovány v zástavbě mezi rodinnými domy v okrajové části obce Moravská Nová Ves. Jedná se o rovinaté pozemky parc.č. 178/2 a 179/3, které jsou využívány jako zahrada a v nich vetknutý pozemek parc.č. 179/2, na kterém je postavena stavba garáže bez čp/če. Všechny pozemky spolu tvoří jeden funkční celek.

Oplocení je provedeno drátěným pletivem, z uliční části pak cihelnou zdí. Garáž je postavena na okraji pozemků s přímým vstupem z ulice. Jedná se o zděnou stavbu půdorysně ve tvaru obdélníka, amatérského provedení. Nosné konstrukce jsou zděné (pálená cihla, hurdis naležato), bez vnějších omítek, střecha je pultová s dřevěným krovem, krytina živičná. Klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu, vrata kovová, dvoukřídlá. Do garáže není možný vjezd, protože není proveden nájezd z místní komunikace a garáž je nad její úrovní. Stavba je v horším technickém stavu.

Okolní zástavbu tvoří rodinné domy. Centrum obce Moravská Nová Ves je ve vzdálenosti 900 m, do Břeclavi je vzdálenost 13 km. Přístup ke stavbě je možný z místní komunikace, oplocení je provedeno včetně zahrady. Dle platného územního plánu obce (viz výřez v příloze posudku) jsou výše uvedené pozemky vedeny jako „Br - plochy bydlení v rodinných domech“.

Napojení na inženýrské sítě nebylo zjištěno.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace