Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Byt v obci Bohaté Málkovice, okr. Vyškov

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
připravovaná
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 2342/17
Vyřizuje:
Mgr. Klára Vacenovská
Odhadní cena:
1.245.200,- Kč
Nejnižší podání:
830.134,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, byt
Okres:
Vyškov

Související dokumenty

Znalecký posudek
Byt v obci Bohaté Málkovice, okr. VyškovByt v obci Bohaté Málkovice, okr. VyškovByt v obci Bohaté Málkovice, okr. VyškovByt v obci Bohaté Málkovice, okr. VyškovByt v obci Bohaté Málkovice, okr. VyškovByt v obci Bohaté Málkovice, okr. VyškovByt v obci Bohaté Málkovice, okr. VyškovByt v obci Bohaté Málkovice, okr. VyškovByt v obci Bohaté Málkovice, okr. VyškovByt v obci Bohaté Málkovice, okr. VyškovByt v obci Bohaté Málkovice, okr. VyškovByt v obci Bohaté Málkovice, okr. VyškovByt v obci Bohaté Málkovice, okr. VyškovByt v obci Bohaté Málkovice, okr. VyškovByt v obci Bohaté Málkovice, okr. VyškovByt v obci Bohaté Málkovice, okr. VyškovByt v obci Bohaté Málkovice, okr. Vyškov
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Bytová jednotka č. 27/1 o dispozici 2+1 je umístěna v 1.NP budovy, v části směrem k ulici (původní objekt). Celá budova má půdorysně tvar písmene „L“, je řadová, situovaná na rovinném terénu. Je nepodsklepená, má jedno nadzemní podlaží, půdu a je rozdělena na dvě bytové jednotky. Vstup do bytové jednotky č. 27/1 je možný dvěma dveřmi - z ulice a ze dvora.
Vstup do druhé bytové jednotky č. 27/2, která se nachází v přístavbě (postavené před cca 5 lety), je možný přes vrata, průjezd a dvůr; samostatnými dveřmi. Na dvoře (pozemek parc.č. St. 13) se nachází studna, která dle sdělení není používána.
Okolní zástavbu tvoří rodinné domy. Centrum obce Bohaté Málkovice je ve vzdálenosti 200 m, do Bučovic je vzdálenost 4,4 km. Nejbližší autobusová zastávka „Bohaté Málkovice“ je ve vzdálenosti 350 m. Parkování je možné v průjezdu, na vjezdu, nebo na ulici.

Dispozice:
1.NP: chodba, koupelna s WC, kuchyně, 2x pokoj
Půda: půdní prostor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace