Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Zahrada s chatou v Chlumci nad Cidlinou

Aktuální stav dražby:
odročeno
důvod: Podáno odvolání proti usnesení o nařízení dražby

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 4602/12-285
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
1.119.500,- Kč
Nejnižší podání:
746.334,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rekreační objekt
Okres:
Hradec Králové

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba odročena)
Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba odročena)
Zahrada s chatou v Chlumci nad CidlinouZahrada s chatou v Chlumci nad CidlinouZahrada s chatou v Chlumci nad CidlinouZahrada s chatou v Chlumci nad CidlinouZahrada s chatou v Chlumci nad CidlinouZahrada s chatou v Chlumci nad CidlinouZahrada s chatou v Chlumci nad CidlinouZahrada s chatou v Chlumci nad CidlinouZahrada s chatou v Chlumci nad CidlinouZahrada s chatou v Chlumci nad CidlinouZahrada s chatou v Chlumci nad CidlinouZahrada s chatou v Chlumci nad CidlinouZahrada s chatou v Chlumci nad CidlinouZahrada s chatou v Chlumci nad CidlinouZahrada s chatou v Chlumci nad Cidlinou
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Pozemek je v katastru nemovitostí zapsán jako ovocný sad, jedná se ale spíše o zahradu, kdy zhruba uprostřed této rovinaté zahrady stojí stavba rekreační chaty, která není v katastru nemovitostí evidována.

Stavba chaty je půdorysně postavena ve tvaru obdélníka, za chatou je další stavba, pravděpodobně se jedná o kůlnu.

Jedná se o lokalitu s místním názvem "Amerika", okolní zástavbu tvoří hlavně rekreační chaty a oplocené zahrady. Dle územního plánu obce Chlumec nad Cidlinou se pozemek nachází v plochách stabilizovaných "RIX: plochy rekreace se specifickým využitím". Centrum obce Chlumec nad Cidlinou je ve vzdálenosti 3,9 km, do Hradce Králové je vzdálenost cca 28 km.
Přístup na pozemek je možný přes vjezdové brány z obou stran pozemku, pozemek je oplocen. Přístup hlavní branou je ze zpevněné místní komunikace z ulice "Spravedlnost", z druhé strany je nezpevněná cesta.

Více informací viz znalecký posudek

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace