Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 400/17-157
Vyřizuje:
Mgr. Marcela Petrošová
Odhadní cena:
130.000,- Kč
Nejnižší podání:
52.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rekreační objekt
Okres:
Přerov

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Příloha I. / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Příloha II. / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Usnesení / dokument byl archivován (dražba ukončena)
DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)DRAŽÍME POTŘETÍ: Podíl id. 1/2 pozemku - zahrady s rekreační chatou, Zámrsky (u Přerova)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Stavba, vedená na LV č. 139 jako "rozestavěná" je dokončená, ve stavu plně funkčním a je užívaná jako rekreační chatka. Ke kolaudaci nedošlo. Půdorysně je postavena ve tvaru písmene „L“, samostatně stojící, situovaná na rovinatém terénu. Okolní zástavbu tvoří několik rodinných domů a rekreačních chat. Centrum obce Zámrsky je ve vzdálenosti 4 km, do Přerova je vzdálenost 35 km. Přístup ke stavbě je možný přes vjezdovou bránu, oplocení je provedeno vč. zahrady. Pozemky parc.č. 451/1 a 451/2 se nacházejí v záplavovém území.
Objekt je nepodsklepen s 1 nadzemním podlažím.
Dispozice: 1.NP: vstup, kuchyně se sprchovým koutem, obývací místnost.
Zast. plocha 26 m2, užitná plocha 23 m2.
Oplocení, které je tvořeno drátěným pletivem na kovových sloupcích a částečně na kamenné podezdívce, je v zachovalém stavu. Vjezdová brána je kovová, dvoukřídlá.
Více informací ve znaleckém posudku.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace