Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Podíl id. 1/14 zbořeniště v Novém Městě pod Smrkem, okr. Liberec

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 2446/13-135
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
24.000,- Kč
Nejnižší podání:
16.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, stavební pozemek
Okres:
Liberec

Související dokumenty

Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Podíl id. 1/14 zbořeniště v Novém Městě pod Smrkem, okr. LiberecPodíl id. 1/14 zbořeniště v Novém Městě pod Smrkem, okr. LiberecPodíl id. 1/14 zbořeniště v Novém Městě pod Smrkem, okr. LiberecPodíl id. 1/14 zbořeniště v Novém Městě pod Smrkem, okr. LiberecPodíl id. 1/14 zbořeniště v Novém Městě pod Smrkem, okr. LiberecPodíl id. 1/14 zbořeniště v Novém Městě pod Smrkem, okr. LiberecPodíl id. 1/14 zbořeniště v Novém Městě pod Smrkem, okr. LiberecPodíl id. 1/14 zbořeniště v Novém Městě pod Smrkem, okr. LiberecPodíl id. 1/14 zbořeniště v Novém Městě pod Smrkem, okr. LiberecPodíl id. 1/14 zbořeniště v Novém Městě pod Smrkem, okr. LiberecPodíl id. 1/14 zbořeniště v Novém Městě pod Smrkem, okr. Liberec
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Nemovitost se nachází v zastavěné části města v ulici Sokolská č.p. 388 ve smíšené zástavbě a je tvořena pozemky, které se nacházejí na severovýchodním okraji zastavěné části města Nově Město pod Smrkem na rohu ulic Žižkova a Sokolská.

Pozemek parc. č. 960 je v katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 351 m2. Stavba pro bydlení č.p. 388 se na pozemku parc. č. 960 již nenachází a jsou zde pouze pozůstatky obvodového zdiva a základů. Pozemek parc. č. 961 je v katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 242 m2. Výše uvedené pozemky společně tvoří jeden funkční celek téměř obdélníkového tvaru. Pozemky jsou mírně svažité k východní straně, nejsou oploceny a nejsou udržovány. Dle ÚP města Nové Město pod Smrkem jsou pozemky zařazeny v plochách smíšených obytných - městských (SM). Pozemky jsou přístupné přes pozemky parc. č. 299 a parc. č. 300/1, které jsou ve vlastnickém právu města Nové Město pod Smrkem. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci s chodníkem.

Napojení nemovité věci na dostupné inženýrské sítě nebylo zjištěno, přípojky nebylo možné ověřit. V lokalitě je proveden rozvod elektřiny, kanalizace, vodovodu a plynovodu.

Součástí nemovité věci jsou zbytky zdiva a základů.

Pro více informací viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace