Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Rodinný dům se zahradou v Trojovicích (okr. Chrudim)

Aktuální stav dražby:
zaplaceno
dražba byla zrušena z důvodu zaplacení dlužené částky

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 1392/20-119
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
2.691.000,- Kč
Nejnižší podání:
1.794.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Chrudim

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Rodinný dům se zahradou v Trojovicích (okr. Chrudim)Rodinný dům se zahradou v Trojovicích (okr. Chrudim)Rodinný dům se zahradou v Trojovicích (okr. Chrudim)Rodinný dům se zahradou v Trojovicích (okr. Chrudim)Rodinný dům se zahradou v Trojovicích (okr. Chrudim)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Jedná se o samostatně stojící, nepodsklepený, přízemní rodinný dům č.p. 74 Trojovice s podkrovím. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně technický stav odpovídá průměrné údržbě. Budova je obývaná. Krov je dřevěný. Střecha budovy polovalbová s krytinou z tašek. Střecha prošla v minulosti modernizací. Na střeše jsou žlaby se svody a komín. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Okna domu jsou plastová nebo střešní. Fasáda budovy je částečně zateplená. K domu patří zahrada; nemovitá věc je přístupná z místní zpevněné komunikace.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny. Vodu lze získat z vlastního zdroje - studny. Přípojky nebylo možné ověřit.

Na pozemku parc. č. St. 35 se nachází stavba rodinného domu č.p. 74. Pozemek je v Katastru nemovitostí vedený jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové ploše 590 m2. Na stavební pozemek navazuje pozemek parc. č. 67/2, který je v Katastru nemovitostí veden jako zahrada o celkové ploše 284 m2. Uvedené pozemky spolu tvoří jeden funkční celek. Pozemky jsou oplocené, rovinaté, travnaté. Na pozemku se dále nachází zděná garáž. Pozemky jako celek jsou přístupné přes pozemek parc. č. 558.

Součástí nemovité věci jsou IS, zpevněné plochy, studna a porosty.

Příslušenstvím nemovité věci je oplocení, garáž.

Nájemní smlouvy nebyly zjištěny. Bylo zjištěno jedno věcné břemeno (pro ČEZ Distribuce a.s.) - viz LV a dražební vyhláška.

Nebyla předložena stavebně technická ani jiná dokumentace.

Nemovitost se nachází v obci Trojovice, jedné z nejmenších obcí na Chrudimsku; místní obyvatelé mohou využívat plynofikaci i veřejný vodovod. Obec disponuje knihovnou, obecním úřadem, prodejnou potravin, hostincem, kostelem, hřbitovem, hřištěm či poštou. Nedaleko od nemovitosti (cca 300 m) se nachází zastávka autobusu.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace