Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Spoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. Liberec

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 4280/13-134
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
180.000,- Kč
Nejnižší podání:
120.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Liberec

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Spoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. LiberecSpoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. LiberecSpoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. LiberecSpoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. LiberecSpoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. LiberecSpoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. LiberecSpoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. LiberecSpoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. LiberecSpoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. LiberecSpoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. LiberecSpoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. LiberecSpoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. LiberecSpoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. LiberecSpoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. LiberecSpoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. LiberecSpoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. LiberecSpoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. LiberecSpoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. LiberecSpoluvlastnický podíl id. 1/12 rodinného domu se zahradou v Chrastavě, okr. Liberec
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Ideální spoluvlastnický podíl o velikosti 1/12 pozemku parc. č. St. 35 (zastavěná plocha a nádvoří), jehož součástí je stavba č.p. 171 Chrastava, způsob využití: rod. dům, vč. příslušenství, pozemku parc. č. 90 (zahrada) a pozemku parc. č. 93 (zahrada) vše v k.ú. Chrastava I, obec Chrastava, část obce Chrastava, okres Liberec, zapsáno na LV 77.
Nemovitá věc se nachází v centrální zastavěné části města v ulici Mostní č.p. 171 ve smíšené zástavbě. Zastávka autobusu „Chrastava, Vítkovská” je vzdálena cca 270 m, železniční stanice „Chrastava” cca 1,3 km.

Jde o samostatně stojící, nepodsklepený, přízemní RD s podkrovím a půdou. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je smíšená a její stavebně technický stav je odpovídající zanedbané údržbě. Budova je obývaná, v roce 2010 byla modernizována. Krov je dřevěný. Střecha budovy sedlová s krytinou z osinkocementových šablon. Na střeše jsou žlaby se svody a komín. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Vchodové dveře do budovy jsou plastové. Vnitřní dveře v domě jsou dřevěné plné nebo částečně prosklené. Okna domu jsou plastová. Podlahy jsou kryté keramickou dlažbou, PVC, koberci, nebo prkny. Obklady jsou z keramických dlaždic. Fasáda budovy není zateplená. K domu patří zahrada. Nemovitost je přístupná z místní zpevněné komunikace.

V přízemí domu je kuchyně 9,66 m2, koupelna 10,1 m2, WC 1,17 m2, obývací pokoj 18,57 m2, chodba 7,98 m2, schody 3,41 m2. V podkroví budovy je chodba 12,23 m2, pokoj 12,92 m2, pokoj 19,78 m2, úložný prostor 13,05 m2.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovod, kanalizace, plynovodu. Vytápění domu je pomocí plynového kotle s rozvody do radiátorů. Ohřev teplé vody je kotlem Přípojky nebylo možné ověřit.

Na pozemku parc. č. St. 35 se nachází stavba RD č.p. 171. Pozemek je v Katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové ploše 72 m2. Na stavební pozemek navazuje pozemek parc. č. 90, v KN vedený jako zahrada o celkové ploše 92 m2. Pozemek parc. č. 93 je veden jako zahrada o celkové ploše 215 m2. Výše uvedené pozemky spolu tvoří jeden funkční celek. Pozemky jsou rovinaté, travnaté, udržované. Na pozemku se dále nachází kolna. Pozemky jako celek jsou přístupné přes pozemek parc. č. 1391/8.

Součástí nemovité věci jsou IS, zpevněné plochy a porosty. Příslušenstvím nemovité věci je oplocení, kolna.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace