Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Podíl id. 1/20 pozemku se stavbou v Poličce (okr. Svitavy)

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 3063/21-105
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
15.000,- Kč
Nejnižší podání:
10.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, stavební pozemek
Okres:
Svitavy

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Podíl id. 1/20 pozemku se stavbou v Poličce (okr. Svitavy)Podíl id. 1/20 pozemku se stavbou v Poličce (okr. Svitavy)Podíl id. 1/20 pozemku se stavbou v Poličce (okr. Svitavy)Podíl id. 1/20 pozemku se stavbou v Poličce (okr. Svitavy)Podíl id. 1/20 pozemku se stavbou v Poličce (okr. Svitavy)Podíl id. 1/20 pozemku se stavbou v Poličce (okr. Svitavy)Podíl id. 1/20 pozemku se stavbou v Poličce (okr. Svitavy)Podíl id. 1/20 pozemku se stavbou v Poličce (okr. Svitavy)Podíl id. 1/20 pozemku se stavbou v Poličce (okr. Svitavy)Podíl id. 1/20 pozemku se stavbou v Poličce (okr. Svitavy)Podíl id. 1/20 pozemku se stavbou v Poličce (okr. Svitavy)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Nemovitá věc se nachází v severozápadní zastavěné části města Polička v ulici Havlíčková vedle RD č.p. 210 ve smíšené zástavbě.
Jedná se o samostatně stojící přízemní stavbu bez č.p./č.e., pravděpodobně založenou na základových pasech. Konstrukce budovy je smíšená a její stavebně - technický stav odpovídá běžné údržbě. Stavba není podsklepená, fasáda není zateplená. Střecha budovy je pultová s krytinou z lepenky. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu, vrata dřevěná. Přístup k nemovité věci je přes pozemek, který je ke stavbě využíván jako oplocená zahrada (není předmětem dražby).

Přípojky inženýrských sítí jsou v dosahu (nebylo možné ověřit).

Město Polička se nachází v Pardubickém kraji cca 15 km jihozápadně od města Svitavy a cca 60 km jihovýchodně od krajského města Pardubice. Historické jádro města je městskou památkovou zónou. Jedná se o město se středně rozvinutou infrastrukturou a se středně rozšířenou nabídkou občanského vybavení. Široká nabídka občanského vybavení je dostupná ve výše zmíněných městech.
Dopravní obslužnost města zajišťují autobusy MHD, příměstské autobusy a vlaky; zastávka autobusu „Polička, u divadla” se nachází cca 260 m a železniční stanice „Polička” se nachází cca 530 m od nemovitosti.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace