Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Dražba pro insolvenční řízení - rodinný dům s pozemky a garáží v Soběšicích (Brno-sever)

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 DD 2/22-7
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
9.215.000,- Kč
Nejnižší podání:
9.215.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Brno-město

Související dokumenty

Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Dražba pro insolvenční řízení - rodinný dům s pozemky a garáží v Soběšicích (Brno-sever)Dražba pro insolvenční řízení - rodinný dům s pozemky a garáží v Soběšicích (Brno-sever)Dražba pro insolvenční řízení - rodinný dům s pozemky a garáží v Soběšicích (Brno-sever)Dražba pro insolvenční řízení - rodinný dům s pozemky a garáží v Soběšicích (Brno-sever)Dražba pro insolvenční řízení - rodinný dům s pozemky a garáží v Soběšicích (Brno-sever)Dražba pro insolvenční řízení - rodinný dům s pozemky a garáží v Soběšicích (Brno-sever)Dražba pro insolvenční řízení - rodinný dům s pozemky a garáží v Soběšicích (Brno-sever)Dražba pro insolvenční řízení - rodinný dům s pozemky a garáží v Soběšicích (Brno-sever)Dražba pro insolvenční řízení - rodinný dům s pozemky a garáží v Soběšicích (Brno-sever)Dražba pro insolvenční řízení - rodinný dům s pozemky a garáží v Soběšicích (Brno-sever)Dražba pro insolvenční řízení - rodinný dům s pozemky a garáží v Soběšicích (Brno-sever)Dražba pro insolvenční řízení - rodinný dům s pozemky a garáží v Soběšicích (Brno-sever)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

Prohlídky dražených nemovitých věcí se uskuteční ve dnech 7.3.2022 v 10:00 h. a 14.3.2022 v 10:00 h. (setkání zájemců o prohlídky v místě kde se nemovitost nachází).

Popis předmětu dražby:

Nemovité věci se nacházejí v k.ú. Soběšice - severu městské části Brno-sever, hraničí s k.ú. Obřany, Lesná, Sadová, Řečkovice, Jehnice a Ořešín, na severovýchodě a východě s k.ú. Bílovice nad Svitavou. Jedná se o lokalitu obklopenou lesy. Okolní zástavbu tvoří rodinné domy. Dopravní spojení zajišťuje dopravní podnik města Brna prostřednictvím autobusové linky č. 57 jedoucí ze zastávky Tomkovo náměstí přes Štefánikovu čtvrť a Lesnou do Soběšic, většinou až do Útěchova (někdy pokračuje až do Vranova), a linky č. 43 jedoucí od nádraží v Králově Poli do Soběšic. V noci zajišťuje spojení autobus č. 93 z Hlavního nádraží.

K dispozici je městský úřad, městská policie, základní a mateřská škola, pošta, veřejná knihovna, sportoviště, síť obchodů, ubytování, restauračních zařízení a dalších služeb. Za vyšší občanskou vybaveností je potřeba dojíždět do centra města nebo jiných městských částí.
V části Brno-Soběšice je kompletní technická vybavenost. Je zde rozvedena elektřina, kanalizace, vodovod i plyn.

Nemovitost se nachází v centru části Brno-Soběšice, při ulici Štěpánkova; je napojena na veřejný vodovod, plynovod, elektrickou síť a kanalizaci. Přístup k oceňované nemovité věci je přímo z veřejné komunikace na ulici Štěpánkova. Komunikace je zpevněná s asfaltovým povrchem.

V docházkové vzdálenosti do 5 minut pěšky se nachází autobusová zastávka. V dojezdové vzdálenosti do 10 minut autem se nachází velký městský okruh Brno ze kterého je možný přístup na dálnici D1, D2 a další významné pozemní komunikace.

Rodinný dům je nepodsklepený, má 1 nadzemní podlaží a obytné podkroví. Zastavěná plocha je 125 m2. Základy jsou betonové s vodorovnou i svislou izolací proti zemní vlhkosti, svislé nosné konstrukce zděné z tvárnic Porotherm, schodiště betonové, krov sedlový s krytinou z pálené tašky, stropy betonové, povrchy podlah plovoucí lamino nebo keramická dlažba, úpravy vnitřních povrchů vápenná omítka nebo keramický obklad, okna plastová, dveře fóliové do obložkových zárubní. Jsou provedeny rozvody teplé a studené vody, světelný a motorový rozvod elektro, odpady jsou svedeny do kanalizace, přípojka plynu a vnitřní rozvody plynu jsou rovněž provedeny. Vytápění je ústřední s plynovým kotlem a také je možné krbem.

Dispozice jsou podrobně rozepsány ve znaleckém posudku:
1. NP: 2 pokoje, kuchyň, koupelna, WC, terasa (celkem 79,63 m2)
2. NP: 4 pokoje, koupelna + WC (celkem 93,66 m2)

Stavba je zkolaudovaná, ale fyzicky chybí dokončit ještě některé konstrukce: fasádu, koupelnu v 1.NP (dlažby, obklady, zařizovací předměty).

Předmětem dražby je dále garáž, která stojí na pozemku p.č. 311/5 a je využívaná spolu s rodinným domem. Zastavěná plocha garáže je 28 m2, je zděná s plochou střechou s lepenkovou krytinou, stropy a podlahy jsou betonové, vrata plechová. Vytápěna není, je zde světelný a motorový rozvod elektro. Střecha garáže je přístupná z podkroví rodinného domu. Stáří garáže je 29 let, její technický stav je dobrý.
Přístup k oceňovaným nemovitým věcem je zajištěn ze zpevněné veřejné komunikace, parkování je možné přímo na pozemku ve vlastní garáži.

Výměry a plochy staveb a pozemků viz znalecký posudek.
Informace o nájemních nebo pachtovních právech nejsou známy.
Nemovitosti jsou situovány mimo záplavové území 100-leté vody (klasifikace rizika povodně 1). Žádná historická povodeň, která by dosahovala k oceňované nemovitosti, nebyla zjištěna.

Oceňované stavby jsou ve velmi dobrém technickém stavu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace