Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Dražba pro insolvenční řízení: soubor nemovitostí - 2 byty, 2 garáže (jedna využívaná jako restaurace), velké pozemky

Aktuální stav dražby:
nevydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 DD 10/21-12
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
3.326.070,- Kč
Nejnižší podání:
5.213.340,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, byt
Okres:
Pelhřimov

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek - dodatek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Dražba pro insolvenční řízení: soubor nemovitostí - 2 byty, 2 garáže (jedna využívaná jako restaurace), velké pozemkyDražba pro insolvenční řízení: soubor nemovitostí - 2 byty, 2 garáže (jedna využívaná jako restaurace), velké pozemkyDražba pro insolvenční řízení: soubor nemovitostí - 2 byty, 2 garáže (jedna využívaná jako restaurace), velké pozemkyDražba pro insolvenční řízení: soubor nemovitostí - 2 byty, 2 garáže (jedna využívaná jako restaurace), velké pozemkyDražba pro insolvenční řízení: soubor nemovitostí - 2 byty, 2 garáže (jedna využívaná jako restaurace), velké pozemkyDražba pro insolvenční řízení: soubor nemovitostí - 2 byty, 2 garáže (jedna využívaná jako restaurace), velké pozemkyDražba pro insolvenční řízení: soubor nemovitostí - 2 byty, 2 garáže (jedna využívaná jako restaurace), velké pozemkyDražba pro insolvenční řízení: soubor nemovitostí - 2 byty, 2 garáže (jedna využívaná jako restaurace), velké pozemkyDražba pro insolvenční řízení: soubor nemovitostí - 2 byty, 2 garáže (jedna využívaná jako restaurace), velké pozemkyDražba pro insolvenční řízení: soubor nemovitostí - 2 byty, 2 garáže (jedna využívaná jako restaurace), velké pozemkyDražba pro insolvenční řízení: soubor nemovitostí - 2 byty, 2 garáže (jedna využívaná jako restaurace), velké pozemkyDražba pro insolvenční řízení: soubor nemovitostí - 2 byty, 2 garáže (jedna využívaná jako restaurace), velké pozemkybyt č. 25/2byt č. 25/2byt č. 25/2byt č. 25/2byt č. 25/2byt č. 25/2byt č. 25/2byt č. 25/2byt č. 25/3byt č. 25/3byt č. 25/3byt č. 25/3byt č. 25/3byt č. 25/3byt č. 25/3byt č. 25/3byt č. 25/3byt č. 25/3byt č. 25/3byt č. 25/3byt č. 25/3byt č. 25/3byt č. 25/3TruhlárnaTruhlárnaTruhlárnaTruhlárnaGaráž č.e. 4 (užívaná jako restaurace)Garáž č.e. 4 (užívaná jako restaurace)Garáž č.e. 4 (užívaná jako restaurace)Garáž č.e. 4 (užívaná jako restaurace)Garáž č.e. 4 (užívaná jako restaurace)Garáž č.e. 4 (užívaná jako restaurace)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

13.6.2022 v 10 hod.

Popis předmětu dražby:

Byt 9+1 ve 2. a 3. NP domu, ve kterém jsou 3 bytové jednotky a garáž. Dům leží na oploceném pozemku o velikosti 3.431 m2. Velká zadní část domu je hospodářská, tedy převážně chlévy, jejíž spoluvlastnický podíl je také součástí vlastnictví bytu, jako společná část domu. Objekt je umístěn na okraji soustředěné smíšené zástavby rodinných domů a zemědělských usedlostí, kde základní občanská vybavenost je ve 3 km vzdálené obci Horní Cerekev. Součástí dražby jsou také dílčí pozemky převážně zemědělského charakteru, které na sebe nijak nenavazují a neplní tak jeden funkční celek o celkové výměře 37. 277 m2.
Dům je částečně podsklepená stavba se dvěma nadzemními podlažími a podkrovím.
Hlavní dispoziční rozdělení: v přízemí je obytné jen východní křídlo, kde jsou vlevo a vpravo byty č. 25/1 a č. 25/2 přístupné z centrálně umístěné vstupní chodby. Ostatní prostory přízemí slouží jako společné zázemí, kde jsou chodby, sklady, kotelna, uhelna, dílny a chlév. 2.NP a podkroví jsou celá obytná. V domě jsou vymezeny 3 bytové jednotky a jedna nebytová; předmětem dražby jsou dva byty č. 25/2 a 25/3 a nebytová jednotka č. 25/4.
Při místním šetření bylo znalcem zjištěno, že došlo k rozšíření užitné plochy jednotky č. 25/3 o místnosti, které v prohlášení vlastníka byly vedeny jako půda a patřily do společných částí rodinného domu. Tím dochází ke změně v podílech všech jednotek, ale tato změna není na LV 329 a 330, kde jsou jednotky uvedeny, zapsána.
Nová výměra jednotky 25/3 je o 334,02 m2 větší, tj. celkem 601,22 m2.
Dům je napojen na distribuční rozvody elektřiny, obecní vodovod a obecní kanalizaci.

Jednotka č. 25/4, garáž: stojí na stejném pozemku jako RD, stavba je zděná, přízemní; s domem není propojena, je do ní zavedena elektřina. Plochá střecha slouží jako terasa přístupná z bytu č. 25/3. Celková užitná plocha: 17,40 m2.

Stavba bez čp/če, součást č.parc. St. 114: přízemní stavba, využívána jako truhlářská dílna, propojená protipožárními dveřmi v úrovni přízemí a dřevěnými schody z obytné místnosti bytu 25/3. Elektřina a vodovod jsou zavedeny.

Objekt č.e. 4, garáž, stojí na pozemcích č.parc. 134/1 a 134/2; je zděná, přízemní s malým sklípkem a podkrovím, kde je WC s umyvadlem a velký půdní prostor s okny, připravený pro vestavbu obytného podkroví. Ze západní strany přiléhá ke stavbě terasa s venkovním posezením, krytá sedlovou střechou. Prostor garáže je fakticky užíván jako pohostinství, s plně vybaveným výčepním pultem a několika stoly (až 20 míst) uvnitř a 10 místy ve venkovním posezení. Restaurace slouží místním obyvatelům, případně se tam mohou občerstvit ubytovaní v jednotkách č. 25/2 a č. 25/3. Užitná plocha cca 70 m2.

Další informace a podrobnosti viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace