Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

DRAŽÍME POTŘETÍ: RD s obytným podkrovím, v 1. NP komerční prostory - prodejna potravin, obec Zlechov (okr. Uh. Hradiště)

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 40/18-84
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
1.200.000,- Kč
Nejnižší podání:
480.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Uherské Hradiště

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
DRAŽÍME POTŘETÍ: RD s obytným podkrovím, v 1. NP komerční prostory - prodejna potravin, obec Zlechov (okr. Uh. Hradiště)DRAŽÍME POTŘETÍ: RD s obytným podkrovím, v 1. NP komerční prostory - prodejna potravin, obec Zlechov (okr. Uh. Hradiště)DRAŽÍME POTŘETÍ: RD s obytným podkrovím, v 1. NP komerční prostory - prodejna potravin, obec Zlechov (okr. Uh. Hradiště)DRAŽÍME POTŘETÍ: RD s obytným podkrovím, v 1. NP komerční prostory - prodejna potravin, obec Zlechov (okr. Uh. Hradiště)DRAŽÍME POTŘETÍ: RD s obytným podkrovím, v 1. NP komerční prostory - prodejna potravin, obec Zlechov (okr. Uh. Hradiště)DRAŽÍME POTŘETÍ: RD s obytným podkrovím, v 1. NP komerční prostory - prodejna potravin, obec Zlechov (okr. Uh. Hradiště)DRAŽÍME POTŘETÍ: RD s obytným podkrovím, v 1. NP komerční prostory - prodejna potravin, obec Zlechov (okr. Uh. Hradiště)DRAŽÍME POTŘETÍ: RD s obytným podkrovím, v 1. NP komerční prostory - prodejna potravin, obec Zlechov (okr. Uh. Hradiště)DRAŽÍME POTŘETÍ: RD s obytným podkrovím, v 1. NP komerční prostory - prodejna potravin, obec Zlechov (okr. Uh. Hradiště)DRAŽÍME POTŘETÍ: RD s obytným podkrovím, v 1. NP komerční prostory - prodejna potravin, obec Zlechov (okr. Uh. Hradiště)DRAŽÍME POTŘETÍ: RD s obytným podkrovím, v 1. NP komerční prostory - prodejna potravin, obec Zlechov (okr. Uh. Hradiště)DRAŽÍME POTŘETÍ: RD s obytným podkrovím, v 1. NP komerční prostory - prodejna potravin, obec Zlechov (okr. Uh. Hradiště)DRAŽÍME POTŘETÍ: RD s obytným podkrovím, v 1. NP komerční prostory - prodejna potravin, obec Zlechov (okr. Uh. Hradiště)DRAŽÍME POTŘETÍ: RD s obytným podkrovím, v 1. NP komerční prostory - prodejna potravin, obec Zlechov (okr. Uh. Hradiště)DRAŽÍME POTŘETÍ: RD s obytným podkrovím, v 1. NP komerční prostory - prodejna potravin, obec Zlechov (okr. Uh. Hradiště)DRAŽÍME POTŘETÍ: RD s obytným podkrovím, v 1. NP komerční prostory - prodejna potravin, obec Zlechov (okr. Uh. Hradiště)DRAŽÍME POTŘETÍ: RD s obytným podkrovím, v 1. NP komerční prostory - prodejna potravin, obec Zlechov (okr. Uh. Hradiště)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Jedná se o samostatně stojící, nepodsklepený, přízemní rodinný dům s obytným podkrovím. V 1. NP domu se nacházejí komerční prostory - prodejna potravin. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající zanedbané údržbě. Budova je vhodná k modernizaci. Střecha budovy je valbová s krytinou z pálených tašek. Součástí střechy jsou komíny a vikýř. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Okna domu jsou plastová, opatřena parapety. Vchodové dveře do komerčního prostoru jsou plastová. Fasáda domu není zateplená. Fasáda je v horším stavu, místy chybí. K domu patří zděná hospodářská budova s krytinou střechy z pálených tašek. Do střechy hospodářské budovy zatéká. K domu náleží dvorek. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

Budova se nachází v centrální zastavěné části obce Zlechov ve smíšené zástavbě.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace a plynovodu. Přípojky nebylo možné ověřit.

Pozemek parc. č. St. 50, který je v Katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří a je o velikosti 236 m2, je zčásti zastavěn plochou pod domem č.p. 69 a hospodářskou budovou. Zbylou část tvoří dvorek. Dvorek je neudržovaný, zarostlý náletovými dřevinami a oplocený. Přístup na pozemek je po komunikaci ve vlastnictví obce nebo kraje.

Součástí nemovité věci jsou IS, zpevněné plochy a porosty; příslušenstvím nemovité věci je hospodářská budova a oplocení.

Při ohledání nemovitosti znalcem nebylo umožněno vnitřní ohledání ani nebyla předložena stavebně technická či jiná dokumentace.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace