Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

DRUHÉ KOLO: Rodinný dům s pozemky v Koclířově, okr. Svitavy

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 2167/22-175
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Draží:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
1.275.000,- Kč
Nejnižší podání:
637.500,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Svitavy

Související dokumenty

Dražební vyhláška - druhé kolo / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
DRUHÉ KOLO: Rodinný dům s pozemky v Koclířově, okr. SvitavyDRUHÉ KOLO: Rodinný dům s pozemky v Koclířově, okr. SvitavyDRUHÉ KOLO: Rodinný dům s pozemky v Koclířově, okr. SvitavyDRUHÉ KOLO: Rodinný dům s pozemky v Koclířově, okr. SvitavyDRUHÉ KOLO: Rodinný dům s pozemky v Koclířově, okr. SvitavyDRUHÉ KOLO: Rodinný dům s pozemky v Koclířově, okr. SvitavyDRUHÉ KOLO: Rodinný dům s pozemky v Koclířově, okr. SvitavyDRUHÉ KOLO: Rodinný dům s pozemky v Koclířově, okr. SvitavyDRUHÉ KOLO: Rodinný dům s pozemky v Koclířově, okr. SvitavyDRUHÉ KOLO: Rodinný dům s pozemky v Koclířově, okr. SvitavyDRUHÉ KOLO: Rodinný dům s pozemky v Koclířově, okr. SvitavyDRUHÉ KOLO: Rodinný dům s pozemky v Koclířově, okr. SvitavyDRUHÉ KOLO: Rodinný dům s pozemky v Koclířově, okr. SvitavyDRUHÉ KOLO: Rodinný dům s pozemky v Koclířově, okr. SvitavyDRUHÉ KOLO: Rodinný dům s pozemky v Koclířově, okr. SvitavyDRUHÉ KOLO: Rodinný dům s pozemky v Koclířově, okr. SvitavyDRUHÉ KOLO: Rodinný dům s pozemky v Koclířově, okr. Svitavy
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Samostatně stojící, přízemní rodinný dům s volným půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav odpovídají špatné údržbě. Fasáda domu není zateplená, nese známky opotřebení a opadává. Dům není podsklepený. Střecha budovy je sedlová s vlnitou krytinou. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Střecha domu je opatřena komínem. Okna domu jsou dřevěná dvojitá. Dveře domu jsou dřevěné částečně prosklené. K domu patří oplocená zahrada. Oplocení je dřevěné. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci a modernizaci. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci s chodníkem.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny. Přípojka kanalizace a vodovodu je v ulici. Voda je čerpána ze studny. Přípojky nebylo možné ověřit.

Na pozemku parc. č. St. 279 stojí stavba rodinného domu č.p. 129. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 271 m2. Pozemky parc. č. St. 279, parc. č. 1449 a parc. č. 1453 na sebe navazují a tvoří spolu jeden funkční celek. V katastru nemovitostí jsou vedeny jako ostatní plocha a zahrada. Pozemky jsou rovinaté, travnaté a neudržované. Pozemky jsou oploceny dřevěným plotem. Na pozemcích se nachází zděná garáž s dřevěnými vraty, studna, zpevněné plochy a porosty. Pozemky jsou přístupné přes pozemky parc. č. 2650/50 a parc. č. 2615/1 ve vlastnickém právu obce Koclířov.

Součástí nemovité věci jsou IS, studna, zpevněné plochy a porosty. Příslušenstvím nemovité věci je oplocení a garáž.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace