Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

DRUHÉ KOLO: Spoluvlastnický podíl 1/4 RD s pozemky v Praze - Hostavicích

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 5415/15-170
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
2.286.000,- Kč
Nejnižší podání:
1.143.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Praha

Související dokumenty

Dražební vyhláška - druhé kolo / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
DRUHÉ KOLO: Spoluvlastnický podíl 1/4 RD s pozemky v Praze - HostavicíchDRUHÉ KOLO: Spoluvlastnický podíl 1/4 RD s pozemky v Praze - HostavicíchDRUHÉ KOLO: Spoluvlastnický podíl 1/4 RD s pozemky v Praze - HostavicíchDRUHÉ KOLO: Spoluvlastnický podíl 1/4 RD s pozemky v Praze - HostavicíchDRUHÉ KOLO: Spoluvlastnický podíl 1/4 RD s pozemky v Praze - HostavicíchDRUHÉ KOLO: Spoluvlastnický podíl 1/4 RD s pozemky v Praze - HostavicíchDRUHÉ KOLO: Spoluvlastnický podíl 1/4 RD s pozemky v Praze - HostavicíchDRUHÉ KOLO: Spoluvlastnický podíl 1/4 RD s pozemky v Praze - HostavicíchDRUHÉ KOLO: Spoluvlastnický podíl 1/4 RD s pozemky v Praze - HostavicíchDRUHÉ KOLO: Spoluvlastnický podíl 1/4 RD s pozemky v Praze - HostavicíchDRUHÉ KOLO: Spoluvlastnický podíl 1/4 RD s pozemky v Praze - HostavicíchDRUHÉ KOLO: Spoluvlastnický podíl 1/4 RD s pozemky v Praze - HostavicíchDRUHÉ KOLO: Spoluvlastnický podíl 1/4 RD s pozemky v Praze - HostavicíchDRUHÉ KOLO: Spoluvlastnický podíl 1/4 RD s pozemky v Praze - HostavicíchDRUHÉ KOLO: Spoluvlastnický podíl 1/4 RD s pozemky v Praze - HostavicíchDRUHÉ KOLO: Spoluvlastnický podíl 1/4 RD s pozemky v Praze - Hostavicích
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Jedná se o řadový, krajní, přízemní, nepodsklepený rodinný dům s obytným podkrovím. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná z cihel a její stavebně - technický stav odpovídá zhoršené údržbě. Střecha budovy je polovalbová s plechovou krytinou. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu, součástí střechy je komín a vikýř.
Okna domu jsou z části plastová s venkovními žaluziemi a z části dřevěná. Vchodové dveře jsou dřevěné prosklené. Fasáda domu není zateplená. Z podkroví je možný vstup na menší terasu se zábradlím. K domu patří oplocená, neudržovaná zahrada, na které se nachází skleník, zahradní domek, zděná kůlna a porosty. Oplocení je zčásti kovové a zčásti drátěné. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci s chodníkem.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu a plynovodu. Odpady jsou svedeny do vlastní čističky odpadních vod. Přípojky nebylo možné ověřit. Informace byly převzaty z veřejného dálkového přístupu ČÚZK.

Na pozemku parc. č. 20 stojí rodinný dům č.p. 286. Pozemek je v Katastru vedený jako zastavěná plocha a nádvoří. Na výše uvedený pozemek navazují pozemky parc. č. 21 (zahrada) a parc. č. 43/29 (trvalý travní porost), se kterým tvoří jeden funkční celek pravidelného tvaru. Celková plocha pozemku je 733 m2. Pozemek je mírně svažitý, travnatý, neudržovaný a oplocený. Pozemky jsou přístupné přes pozemek parc. č. 932/1, který je ve vlastnictví Hlavního města Praha.

Součástí nemovité věci jsou IS, ČOV, zpevněné plochy a porosty.
Příslušenstvím nemovité věci je kůlna, skleník, zahradní domek a oplocení.
Nájemní smlouvy nebyly zjištěny. Věcná břemena nebyla zjištěna.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace