Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
připravovaná
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 4850/22
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
2.616.000,- Kč
Nejnižší podání:
1.744.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Kutná Hora

Související dokumenty

Znalecký posudek
Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)Družstevní podíl s právem užívat RD s pozemkem v Chabeřicích (okr. Kutná Hora)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Samostatně stojící přízemní rodinný dům s volným půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav odpovídá dobré údržbě. Fasáda domu není zateplená, dům není podsklepený. Střecha budovy je sedlová s krytinou z tašek a plechu. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Střecha domu je opatřena komínem. Okna domu jsou dřevěná zdvojená, jedno je plastové, jsou opatřena parapety. Vchodové dveře domu jsou dřevěné částečně prosklené. K domu patří oplocená zahrada. Oplocení je drátěné. Přístup k nemovité věci je po nezpevněné komunikaci ve vlastnickém právu soukromých vlastníků.

Věcná břemena nebyla zjištěna.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny a vodovodu; voda je čerpána ze studny. Přípojky nebylo možné ověřit.

Na pozemku parc. č. St. 115 stojí stavba rodinného domu č.p. 50. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 829 m2. Pozemek je rovinatý, travnatý a udržovaný. Pozemek je oplocený drátěným plotem. Na pozemku se nacházejí zpevněné plochy, studna a vedlejší zděná stavba s garáží se dřevěnými dvoukřídlými vraty a kolnou. Pozemek je přístupný přes okolní pozemky v soukromém vlastnickém právu.

Součástí nemovité věci jsou IS, zpevněné plochy a studna, příslušenstvím nemovité věci je oplocení a vedlejší stavba. Tyto skutečnosti jsou zohledněny v celkové obvyklé ceně.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace