Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

dům v Chotěboři, okr. Havlíčkův Brod

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
připravovaná
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 2698/11
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
3.100.000,- Kč
Nejnižší podání:
2.066.667,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Havlíčkův Brod

Související dokumenty

Znalecký posudek - původní
Znalecký posudek - aktualizovaný
dům v Chotěboři, okr. Havlíčkův Broddům v Chotěboři, okr. Havlíčkův Broddům v Chotěboři, okr. Havlíčkův Broddům v Chotěboři, okr. Havlíčkův Broddům v Chotěboři, okr. Havlíčkův Broddům v Chotěboři, okr. Havlíčkův Broddům v Chotěboři, okr. Havlíčkův Broddům v Chotěboři, okr. Havlíčkův Broddům v Chotěboři, okr. Havlíčkův Broddům v Chotěboři, okr. Havlíčkův Broddům v Chotěboři, okr. Havlíčkův Broddům v Chotěboři, okr. Havlíčkův Broddům v Chotěboři, okr. Havlíčkův Broddům v Chotěboři, okr. Havlíčkův Broddům v Chotěboři, okr. Havlíčkův Brod
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

- pozemek p.č. 355 o výměře 267 m2, zastavěná plocha a nádvoří, součástí je stavba: Chotěboř, č.p. 163, výroba, stavba stojí na pozemku p.č.: 355 a je přístupná z blízké veřejné zpevněné komunikace.
vše v kat. území Chotěboř, obec Chotěboř, okres Havlíčkův Brod, zapsáno u KÚ pro Vysočinu, KP Havlíčkův Brod na LV 4480.

Stavba je řadová koncová, zděná, střecha sedlová, jednopodlažní částečně podsklepená. V 1. PP je garáž, sklad a prodejní prostor, v 1. NP je bytová jednotka 2+1 (2 pokoje, kuchyně, chodba, koupelna, WX, schodiště na půdu, komora, malý sklad, krytá dřevěná pavlač, a šicí dílna.
Vytápění je elektrické akumulační, ohřev vody bojlerem.

Objekt je napojen na rozvod vody, elektřiny a veřejné kanalizace, plynovod je na ulici. Stáří je cca. 90 let.

Dům se nachází v obci Chotěboř cca 200m západně od centra města. Jde o objekt charakteru RD s bytem 2+1 a výrobnou - šicí dílnou.

Více viz znalecký posudek, který byl v dubnu 2023 aktualizován.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace