Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)

Aktuální stav dražby:
zaplaceno
dražba byla zrušena z důvodu zaplacení dlužené částky

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 1009/19-88
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
549.000,- Kč
Nejnižší podání:
366.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, garáž
Okres:
Plzeň-město

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)Dvě (sousedící) řadové garáže v Plzni (k.ú. Skvrňany)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Jedná se o řadové, sousedící, vnitřní, přízemní garáže. Garáž na pozemku parc. č. 955/3 o užitné ploše 5,80 m x 4,35 m má betonovou podlahu. Garáž na pozemku parc. č. 955/4 o užitné ploše 5,81 m x 4,10 m má dlážděnou podlahu. Garáže jsou pravděpodobně založené na základových pasech. Konstrukce garáží je zděná a jejích stavebně - technický stav je odpovídající zanedbané údržbě. Fasáda garáží není zateplená. Střecha garáží je pultová s krytinou z vlny. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu. Vrata garáží jsou plechová dvoukřídlá. Přístup k nemovitým věcem je po místní nezpevněné komunikaci na pozemku parc. č. 956, který je ve vlastnictví města Plzeň.

Nájemní smlouvy nebyly zjištěny. Věcná břemena nebyla zjištěna.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny.

Na pozemcích parc. č. 955/3 a parc. č. 955/4 stojí stavby garáží bez č.p./č.e. Pozemky jsou v katastru nemovitostí vedené jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 126 m2 a nejsou předmětem dražby. Pozemky jsou částečně zastavené stavbou garáží a mají obdélníkový tvar. K pozemkům vede nezpevněná cesta.

Součástí nemovité věci jsou IS. Tyto skutečnosti jsou zohledněny v celkové ceně.

Příslušenství nemovité věci nebylo zjištěno.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace