Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Podíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad Orlicí

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
připravovaná
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 152/13
Vyřizuje:
Mgr. Klára Vacenovská
Odhadní cena:
18.600,- Kč
Nejnižší podání:
12.400,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, pozemek
Okres:
Ústí nad Orlicí

Související dokumenty

Znalecký posudek
Podíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad OrlicíPodíl id. 1/12 pozemků v obci Anenská Studánka, okr. Ústí nad Orlicí
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Pozemky parc.č. St. 72 a 128 jsou situována na okraji zastavěného intravilánu obce, po obou stranách komunikace, netvoří tedy jeden celek. Pozemek parc.č. St. 72 je mírně svažitého terénu, pravděpodobně z části zasahuje skalní výběžek, který tvoří terasovitý terén (zjistitelné pouze po geometrickém zaměření).

Pozemek parc.č. 128 je mírně svažitého terénu a nachází se na něm zčásti stavba - ta zasahuje zhruba ½ své zastavěné plochy, tedy cca 35 m2, do pozemku parc.č. 128. Stavba patří vlastníkovi sousedního pozemku. Pozemek parc.č. 128 je z jedné strany ohraničen komunikací a z druhé strany příkopem u navazujícího svažitého terénu.

Dle územního plánu obce Anenská Studánka se pozemek parc.č. St. 72 nachází v plochách stabilizovaných: "SV: plochy smíšené obytné - venkovské", pozemek parc.č. 128 v plochách "ZP: zeleň - přírodního charakteru", v KN zapsán jako zahrada. Pozemek parc.č. St. 72 je tedy potenciálně stavební.

Centrum obce Anenská Studánka je ve vzdálenosti 400 m, do České Třebové je vzdálenost cca 7,5 km. Přístup k pozemkům je možný volně z komunikace, oplocení není provedeno. Předmětem dražby jsou pouze pozemky, nikoliv stavba.

Více informací viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace