Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Podíl id. 1/2 domu s pozemky v Dobřanech (Šlovicích)

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 3111/15-247
Vyřizuje:
Mgr. Marcela Petrošová
Odhadní cena:
489.000,- Kč
Nejnižší podání:
326.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Plzeň-jih

Související dokumenty

Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Podíl id. 1/2 domu s pozemky v Dobřanech (Šlovicích)Podíl id. 1/2 domu s pozemky v Dobřanech (Šlovicích)Podíl id. 1/2 domu s pozemky v Dobřanech (Šlovicích)Podíl id. 1/2 domu s pozemky v Dobřanech (Šlovicích)Podíl id. 1/2 domu s pozemky v Dobřanech (Šlovicích)Podíl id. 1/2 domu s pozemky v Dobřanech (Šlovicích)Podíl id. 1/2 domu s pozemky v Dobřanech (Šlovicích)Podíl id. 1/2 domu s pozemky v Dobřanech (Šlovicích)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Jednopodlažní rodinný dům půdorysu obdélníka, samostatně stojící, situovaný ve svažitém terénu. Okolní zástavbu tvoří hlavně rodinné domy. Centrum obce Šlovice je ve vzdálenosti 200 m, do Krajského města Plzně je vzdálenost 10 km. Přístup ke stavbě je možný přes vjezdovou bránu a branku, oplocení je provedeno včetně zahrady.
Dům je částečně podsklepen (cca ¼), s 1 nadzemním podlažím. Okna jsou plastová s izolačními dvojskly. Vytápění ústřední do plechových radiátorů, kotel je na plyn. WC splachovací oddělené od
koupelny, v koupelně umyvadlo, vana.
Detailní prohlídka nemohla být provedena. Konstrukční řešení, technické vybavení a napojení na inženýrské sítě je popsáno jako standardní (typické) pro daný typ stavby; jejich skutečné provedení tedy může být odlišné. Stejně tak nemohla být provedena detailní identifikace příslušenství.
Dispozice:
1.PP: technická a skladová místnost
1.NP: vstup, chodba, 3 místnosti, kuchyně, WC, koupelna

Konstrukční řešení a technické vybavení hospodářské stavby:
Jedná se o jednopodlažní, zděnou stavbu půdorysu obdélníka, postavenou v podélné ose vedle rodinného domu. Nosné konstrukce jsou zděné z cihel, vnější omítky brizolitové. Střecha je sedlová s dřevěným krovem, částečně pultová. Krytina střechy je tvořena trapézovým plechem, klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu, vše opatřeno nátěry. Okno je dřevěné, špaletové, dvoje vrata dřevěná, dvoukřídlá. Je proveden rozvod elektřiny 230V.

Pozemky mají celkovou výměru 920 m2.
Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace