Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Podíl id. 1/2 RD s pozemkem v Brně - Bosonohách

Aktuální stav dražby:
zaplaceno
dražba byla zrušena z důvodu zaplacení dlužené částky

Základní informace

Typ dražby:
připravovaná
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 4907/12
Vyřizuje:
Mgr. Marcela Petrošová
Odhadní cena:
1.657.000,- Kč
Nejnižší podání:
1.104.667,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Brno-město

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Podíl id. 1/2 RD s pozemkem v Brně - BosonoháchPodíl id. 1/2 RD s pozemkem v Brně - BosonoháchPodíl id. 1/2 RD s pozemkem v Brně - BosonoháchPodíl id. 1/2 RD s pozemkem v Brně - BosonoháchPodíl id. 1/2 RD s pozemkem v Brně - BosonoháchPodíl id. 1/2 RD s pozemkem v Brně - BosonoháchPodíl id. 1/2 RD s pozemkem v Brně - BosonoháchPodíl id. 1/2 RD s pozemkem v Brně - BosonoháchPodíl id. 1/2 RD s pozemkem v Brně - BosonoháchPodíl id. 1/2 RD s pozemkem v Brně - BosonoháchPodíl id. 1/2 RD s pozemkem v Brně - BosonoháchPodíl id. 1/2 RD s pozemkem v Brně - BosonoháchPodíl id. 1/2 RD s pozemkem v Brně - BosonoháchPodíl id. 1/2 RD s pozemkem v Brně - BosonoháchPodíl id. 1/2 RD s pozemkem v Brně - BosonoháchPodíl id. 1/2 RD s pozemkem v Brně - Bosonohách
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Rodinný dům čp. 30 je půdorysně postaven ve tvaru písmene „L“. Situovaný je na rovinatém terénu, okolní zástavbu tvoří rodinné domy. Do centra MČ Bosonohy vzdálenost 800 m, do centra krajského města Brna 9 km. Přístup ke stavbě je možný z místní komunikace.
Dům je nepodsklepen se 2 nadzemními podlažími, okna plastová s izolačními dvojskly. Vytápění ústřední do radiátorů, kotel je na plyn. WC splachovací oddělené od koupelny; v koupelně umyvadlo, vana. Je proveden rozvod vnitřního plynovodu.
Na nemovitosti jsou zapsána věcná břemena, tato prodejem v dražbě zaniknou.

Zastavěná plocha domu čp. 30 je 116 m2, užitná plocha 197 m2.

Pravděpodobná dispozice:
1.NP: vstup, chodba, schodišťový prostor, kuchyně, 2 místnosti, WC, koupelna, garáž
2.NP: chodba, schodišťový prostor, 4 místnosti

Prvky krátkodobé životnosti (PKŽ) i prvky dlouhodobé životnosti (PDŽ) jsou v dobrém technickém stavu. Stavba je bez viditelných statických poruch a její stavebně-technický stav odpovídá stáří, technologickým postupům výstavby a použitým stavebním materiálům a spíše dobré údržbě.

Detailní prohlídka nemohla být provedena. Další informace viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace