Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Podíl id. 1/3 domu a pozemku v Děčíně

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
připravovaná
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 7673/12
Vyřizuje:
Mgr. Klára Vacenovská
Odhadní cena:
910.000,- Kč
Nejnižší podání:
606.667,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Děčín

Související dokumenty

Znalecký posudek
Podíl id. 1/3 domu a pozemku v DěčíněPodíl id. 1/3 domu a pozemku v DěčíněPodíl id. 1/3 domu a pozemku v DěčíněPodíl id. 1/3 domu a pozemku v DěčíněPodíl id. 1/3 domu a pozemku v DěčíněPodíl id. 1/3 domu a pozemku v DěčíněPodíl id. 1/3 domu a pozemku v Děčíně
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Nemovitost BD je situována v širším centru obce Děčín, v okolní zástavbě BD, v blízkosti občanské vybavenosti obce, od centra je vzdálená cca. 500 m. Nemovitosti jsou přístupné z ulice Sládkova, ze zpevněné veřejné komunikace na pozemku p.č. 2890/1 ve vlastnictví obce, východní hranici pozemku tvoří železniční trať.

Pozemek p.č. 520 je části zastavěn stavbou RD čp. 431, zbylá část tvoří nádvoří s vedlejší stavbou
garáže a pozemek p.č. 521 je zahradou.

Budova je vybudována na rovinatém pozemku, který je oplocený, uliční průčelí je směrem k západu, vchod ze dvorku od jihu. Stavba je samostatně stojící, podsklepená, se 2.NP, se stavebně upraveným podkrovím. Stavba je zastřešená mansardovou střechou s krytinou z osinkocementových šablon. Stavba obsahuje 2 byty s podstandardním příslušenstvím a dožitým vybavení, v podkroví se nachází komory a WC. Stavba je na betonových základech bez hydroizolace, svislé konstrukce zděné z cihel převážně v tl. 45 cm, střecha na RD mansardová, krytina z osinkocementových šablon, klempířské konstrukce z pozinkového plechu - dožité, vnější omítky na části vápenné dvouvrstvé a na části omítky chybí, bez provedeného venkovního obkladu, okna dřevěná špaletová - dožitá, stropy vodorovné, vnitřní omítky vápenné štukové převážně poškozené, podlahy prkenné poškozené a v koupelně keramická dlažba. Kuchyně vybavena plynovým sporákem, koupelna vybavena vanou, s původními dožitými keramickými obklady - z části poškozenými. Vytápění stavby je původní - lokální plynovými WAF - v době prohlídky nefunkční, dále lokální plechovými kamny na dřevo.

Příslušenstvím je vedlejší stavba zděné přízemní garáže na p.č. 520 (s plochou střechou, volně stojící, přízemní, zděné s vápennou omítkou, dvoukřídlá vrata, betonové podlahy, stáří cca. 50 let, zanedbaný technický stav) a dále venkovní úpravy spočívající v přípojkách sítí (elektřina, veřejný vodovod, veřejná kanalizace, plyn), oplocení a zpevněné plochy okolo stavby.

Objekt byl vybudován údajně v letech 1890-1895, do dnešní podoby stavba upravena okolo r. 1960, kdy došlo k částečné modernizaci. Celkově technický stav je zchátralý, odpovídá zcela zanedbané údržbě.

Vce informací viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace