Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Podíl id. 1/4 RD s pozemky v Kopřivnici

Aktuální stav dražby:
nevydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 4223/16-47
Vyřizuje:
Mgr. Marcela Petrošová
Odhadní cena:
323.400,- Kč
Nejnižší podání:
215.600,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Nový Jičín

Související dokumenty

Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Podíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v KopřivniciPodíl id. 1/4 RD s pozemky v Kopřivnici
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Rodinný dům je půdorysně postaven ve tvaru obdélníka, je samostatně stojící, situovaný na mírně svažitém terénu mimo zastavěnou část obce. Dům je podsklepený, má 2 nadzemní podlaží se dvěma identickými byty 4+1 s příslušenstvím. Centrum obce Kopřivnice je ve vzdálenosti 3 km, do Nového Jičína je vzdálenost 11 km. Přístup ke stavbě je možný přes vjezdovou bránu a branku, oplocení je provedeno včetně zahrady.

Dispozice:
1.PP: chodba, schodišťový prostor, technické a skladové místnosti
1.NP: vstup, chodba, schodišťový prostor, byt 4+1, koupelna ,WC (na chodbě)
2.NP: chodba, schodišťový prostor, byt 4+1, koupelna, WC, (na chodbě v mezipatře)

Konstrukční řešení a technické vybavení garáže:
Stavba garáže je umístěna za vjezdovou bránou před rodinným domem. Jedná se o nepodsklepenou, jednopodlažní stavbu, půdorysně ve tveru obdélníka. Nosné konstrukce jsou zděné z cihel, vnější omítky vápenocementové, místy opadané. Střecha je pultová s dřevěným krovem, krytinu tvoří vlnitý laminát. Dešťový okap a svod je z pozinkovaného plechu opatřeného nátěry. Vchodové dveře dřevěné, prosklené, okna dřevěné s jednoduchým zasklením. Vrata kovová, dvoukřídlá. Příjezd od vjezdové brány je po zpevněné ploše. Jinak je stavba bez jakéhokoliv technického vybavení.

Konstrukční řešení a technické vybavení dílny:
Dílna je postavena za rodinným domem. Jedná se o nepodsklepenou, jednopodlažní stavbu s využitým podkrovím pro skladování. Nosné konstrukce jsou zděné z cihel, vnější omítky vápenocementové. Střecha je sedlová s dřevěným krovem, krytina plechová. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu opatřeného nátěry. Vrata kovová, dvoukřídlá, okna dřevěná s jednoduchým zasklením. Je provedeno napojení elektřiny 230V.

Obě výše uvedené stavby jsou zatím v zachovalém technickém stavu.

Rodinný dům č.p. 194 - zastavěná plocha 190 m2, užitná plocha 457 m2
Garáž na pozemku parc. č. 3448 - zastavěná plocha 27 m2, užitná plocha 23 m2
Dílna na pozemku parc.č. 3453 - zastavěná plocha 20 m2, užitná plocha 26 m2.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace