Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Podíl id. 2/3 RD s pozemky Neslovice (okr. Brno-venkov)

Aktuální stav dražby:
zaplaceno
dražba byla zrušena z důvodu zaplacení dlužené částky

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 913/19-111
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
3.660.000,- Kč
Nejnižší podání:
2.440.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Brno-venkov

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Podíl id. 2/3 RD s pozemky Neslovice (okr. Brno-venkov)Podíl id. 2/3 RD s pozemky Neslovice (okr. Brno-venkov)Podíl id. 2/3 RD s pozemky Neslovice (okr. Brno-venkov)Podíl id. 2/3 RD s pozemky Neslovice (okr. Brno-venkov)Podíl id. 2/3 RD s pozemky Neslovice (okr. Brno-venkov)Podíl id. 2/3 RD s pozemky Neslovice (okr. Brno-venkov)Podíl id. 2/3 RD s pozemky Neslovice (okr. Brno-venkov)Podíl id. 2/3 RD s pozemky Neslovice (okr. Brno-venkov)Podíl id. 2/3 RD s pozemky Neslovice (okr. Brno-venkov)Podíl id. 2/3 RD s pozemky Neslovice (okr. Brno-venkov)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Řadový, krajní, podsklepený, přízemní rodinný dům s obytným podkrovím. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající dobré údržbě. Stáří domu je cca 30 let. Střecha domu je sedlová s krytinou z pálených tašek. Střecha je opatřena komínem a žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Okna domu jsou plastová, opatřená parapety. Vchodové dveře do domu jsou plastové. Fasáda stavby není zateplená. K domu patří oplocená zahrada, na které se nachází pergola. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci s chodníkem.

Dle předložené projektové dokumentace se v suterénu domu nacházejí 3 sklepní prostory, uhelna, koupelna (vana, sprchový kout), WC, kotelna, garáž, pokoj, pokoj, hala a schodiště. V 1. NP domu se nachází obývací pokoj, kuchyň, 2 ložnice, hala, WC, koupelna (vana, WC), závětří, lodžie. V podkroví je 1 místnost. Obklady jsou keramické. Podlahy jsou pokryté keramickou dlažbou a plovoucí podlahou.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, plynovodu a kanalizace. K dispozici je septik. Přípojky nebylo možné ověřit. Vytápění domu je kotlem na tuhá paliva nebo plynovým kotlem. Ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel.

Pozemek parc. č. St. 345, který je v katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří o výměře 168 m2, je zčásti zastavěn plochou pod rodinným domem č.p. 266 Neslovice. Zbylou část tvoří zahrada. Na stavební pozemek navazuje pozemek parc. č. 1322/48, který je v katastru nemovitostí veden jako zahrada o výměře 62 m2. Pozemky spolu tvoří jeden celek. Pozemky jsou středně svažité, travnaté, udržované a oplocené drátěným oplocením. Na zahradě se nacházejí zpevněné plochy, opěrné zídky a porosty. Přístup na pozemky je po komunikaci ve vlastnickém právu obce.

Součástí nemovité věci jsou IS, septik, zpevněné plochy a porosty. Tyto skutečnosti jsou zohledněny v celkové obvyklé ceně.

Příslušenstvím nemovité věci jsou oplocení a pergola. Tyto skutečnosti jsou zohledněny v celkové obvyklé ceně.

Nájemní smlouvy nebyly zjištěny. Věcná břemena nebyla zjištěna.

Ohledání bylo provedeno dne 18.5.2021 za účasti povinné.

Obec Neslovice je obcí se středně rozvinutou infrastrukturou, která se nachází cca 17 km od města Brna. Nachází se zde mateřská a základní škola, knihovna, pošta, skate park, prodejna potravin, minigolf a restaurační a ubytovací zařízení. Zastávka autobusu se nachází cca 500 m od oceňované nemovitosti.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace