Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Podíl id. 2/9 domu k demolici a pozemků Filipov u Jiříkova, další podíly draží EÚ Ústí n.L., JUDr. Pospíšil

Aktuální stav dražby:
nevydraženo

Základní informace

Typ dražby:
připravovaná
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 5543/15
Vyřizuje:
Mgr. Jiřina Grandičová
Odhadní cena:
5.762,- Kč
Nejnižší podání:
3.841,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, stavební pozemek
Okres:
Děčín

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Podíl id. 2/9 domu k demolici a pozemků Filipov u Jiříkova, další podíly draží EÚ Ústí n.L., JUDr. PospíšilPodíl id. 2/9 domu k demolici a pozemků Filipov u Jiříkova, další podíly draží EÚ Ústí n.L., JUDr. PospíšilPodíl id. 2/9 domu k demolici a pozemků Filipov u Jiříkova, další podíly draží EÚ Ústí n.L., JUDr. PospíšilPodíl id. 2/9 domu k demolici a pozemků Filipov u Jiříkova, další podíly draží EÚ Ústí n.L., JUDr. PospíšilPodíl id. 2/9 domu k demolici a pozemků Filipov u Jiříkova, další podíly draží EÚ Ústí n.L., JUDr. PospíšilPodíl id. 2/9 domu k demolici a pozemků Filipov u Jiříkova, další podíly draží EÚ Ústí n.L., JUDr. PospíšilPodíl id. 2/9 domu k demolici a pozemků Filipov u Jiříkova, další podíly draží EÚ Ústí n.L., JUDr. PospíšilPodíl id. 2/9 domu k demolici a pozemků Filipov u Jiříkova, další podíly draží EÚ Ústí n.L., JUDr. Pospíšil
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Samostatný RD o jednom nadzemním podlaží, bez podzemního podlaží, s půdou. Konstrukce domu je smíšená z pálených cihel, kamene a má roubenou část. Základy domu jsou patrně z pískovcových bloků, stropy dřevěné trámové. Vnější omítky chybí, vnitřní omítky domu nezjištěny. Střecha je sedlová, krytinu tvoří břidlice. Klempířské prvky již chybí.
Dispozice, vnitřní uspořádání a vybavení domu nezjištěny.
Zdivo rodinného domu je silně poškozené ve stavu pro úplné odstranění. Střešní krytina domu v některých místech zcela chybí a díky tomu docházelo po dlouhou dobu k zatékání. Došlo k zborcení střechy, propadu stropů a obvodové zdi jsou vyvalené. Dům se nachází ve stavu totální ruiny.
Na pozemku se nachází trvalé porosty v podobě ovocných stromů. Samotný pozemek je mírně svažitý se zbytky oplocení. Přístup k domu bezproblémový po zpevněné obecní cestě.
Nemovitost se nachází na jižním okraji obce. V okolí objektu je zástavba rodinnými domy se zahradami. V lokalitě nejsou v blízkém dosahu obchody, je nutné kvůli nim dojíždět. Soustava škol je v místě dostupná. Z hlediska dostupnosti kultury je v místě částečná vybavenost - nutnost dojíždět. Ohledně úředních záležitostí není nutné ve všech záležitostech dojíždět.
Lokalita je bez zdraví ohrožujících vlivů. Zeleň v podobě parků je v bezprostřední blízkosti objektu. Nebezpečím výskytu záplav je zanedbatelné. V místě se nenachází zastávka MHD, pouze zastávka autobusových dálkových spojů. Parkovací možnosti jsou v blízkosti rodinného domu. Dům je dle sousedů již cca 10 let opuštěný.
Stavební pozemek se stavbou: výměra 172 m2, parc. č. 4954/1 trvalý travní porost: výměra 658 m2.
Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace