Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Pozemky v obci Neslovice, okr. Brno-venkov

Aktuální stav dražby:
zaplaceno
dražba byla zrušena z důvodu zaplacení dlužené částky

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 913/19-110
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
365.600,- Kč
Nejnižší podání:
243.734,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, pozemek
Okres:
Brno-venkov

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Pozemky v obci Neslovice, okr. Brno-venkovPozemky v obci Neslovice, okr. Brno-venkovPozemky v obci Neslovice, okr. Brno-venkovPozemky v obci Neslovice, okr. Brno-venkovPozemky v obci Neslovice, okr. Brno-venkov
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Pozemek parc.č. 1322/4 je pozemek užívaný jako zahrada za rodinným domem č.p. 266. Jedná se pouze o část zahrady - celá oplocená zahrada je větší. Na pozemku je postavena dřevěná pergola z jednoduché trámové konstrukce, pultovou střechou a plechovou krytinou. Přístup na pozemek je možný pouze přes pozemek parc.č. 1322/87 - vlastníkem je veřejný sektor - Obec Neslovice.

Pozemek parc.č. 1322/57 se nachází proti rodinnému domu č.p. 266 a je od něj oddělen místní komunikací. Jedná se o oplocený pozemek se zpevněným povrchem (betonové panely), kdy oplocení je tvořeno trapézovým plechem na zděné podezdívce, brána je kovová, dvoukřídlá. Na pozemku je postavena mobilní plechová garáž. Okolní zástavbu tvoří rodinné domy. Centrum obce Neslovice je ve vzdálenosti 800 m, do Brna je vzdálenost 24 km. Přístup je možný přes vjezdovou bránu z místní komunikace.

Z hlediska územního plánu jsou oba posudky vedeny v druhu „BH - plochy bydlení hospodářské“, viz výřez z územního plánu v příloze posudku, jedná se tedy o potenciálně stavební pozemky.

Více informací viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace