Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

RD s pozemky ve Slatině, okr. Litoměřice

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 3769/15-125
Vyřizuje:
Mgr. Marcela Petrošová
Odhadní cena:
1.591.000,- Kč
Nejnižší podání:
1.060.667,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Litoměřice

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
RD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. LitoměřiceRD s pozemky ve Slatině, okr. Litoměřice
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Dům je půdorysně postaven ve tvaru obdélníka, je samostatně stojící, situovaný na mírně svažitém terénu. Jedná se o rozestavěný rodinný dům (hrubá stavba) - bez oken, dveří, vnitřních omítek, zateplení, fasády, schodiště, zařizovacích předmětů, rozvodů vody, kanalizace, topení a elektřiny, vnitřních tepelných izolací a podlah. Byl pravděpodobně postaven na místě původního objektu - jeho půdorysný zákres proto neodpovídá současnému skutečnému stavu.
Okolní zástavbu tvoří hlavně rodinné domy. Centrum obce Slatina je ve vzdálenosti 500 m, do Litoměřic je vzdálenost 21 km. Přístup ke stavbě je možný přímo z místní zpevněné silnice, oplocení není provedeno.
Dům je částečně podsklepen se 2 nadzemními podlažími, 2.NP je upravené podkroví.
Současná hrubá stavba nového domu byla pravděpodobně postavena na místě původního objektu, z toho důvodu půdorysný zákres proto neodpovídá současnému skutečnému stavu.

Dispozice:
1.PP: chodba, schodišťový prostor, technické a skladové místnosti
1.NP: vstup, chodba, schodišťový prostor, kuchyň, koupelna, WC, pokoj – 2x
2.NP: chodba, schodišťový prostor, pokoj – 3x.

Konstrukční řešení a technické vybavení kůlny na pozemku parc.č. 457/1:
Kůlna je postavena za rodinným domem. Jedná se o nepodsklepenou, jednopodlažní stavbu. Nosné konstrukce jsou zděné z cihel. Střecha je pultová s dřevěným krovem, krytinu tvoří osinkocementové vlnité šablony. Dveře plechové, vrata plechová dvoukřídlá. Jinak je stavba bez jakéhokoliv technického vybavení.

Konstrukční řešení a technické vybavení stodoly na pozemku parc.č. St. 116:
Stodola je postavena vedle rodinného domu. Jedná se o nepodsklepenou, jednopodlažní stavbu s využitým podkrovím pro skladování. Nosné konstrukce jsou zděné z kamene, vnitřní a vnější omítky vápenocementové, místy opadané. Střecha je sedlová s dřevěným krovem, krytinu tvoří betonové tašky. Dveře dřevěné a plechové. Jinak je stavba bez jakéhokoliv technického vybavení.

Srovnávací parametry:

Rodinný dům č.p. 93: zastavěná plocha 97,01 m2, užitná plocha 176,35 m2
Kůlna na pozemku parc.č. 457/1: zastavěná plocha 27,79 m2, užitná plocha 23,62 m2
Stodola na pozemku parc.č. St. 116: zastavěná plocha 62,40 m2, užitná plocha 53,04 m2

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace