Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

RD s pozemky Želízy, okr. Mělník

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
připravovaná
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 7668/16
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
765.000,- Kč
Nejnižší podání:
510.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Mělník

Související dokumenty

Znalecký posudek
RD s pozemky Želízy, okr. MělníkRD s pozemky Želízy, okr. MělníkRD s pozemky Želízy, okr. MělníkRD s pozemky Želízy, okr. MělníkRD s pozemky Želízy, okr. MělníkRD s pozemky Želízy, okr. Mělník
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Jedná se o řadový, krajní, patrový rodinný dům s volným půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je smíšená a její stavebně - technický stav odpovídá zanedbané údržbě. Fasáda domu není zateplená. Dům je částečně podsklepený. Střecha budovy je sedlová s krytinou z tašek. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Střecha domu je opatřena komínem. Dům byl postaven roku 1787. Okna domu jsou dřevěná. Dveře domu jsou dřevěné prosklené. K domu patří zahrada. Přístup k nemovité věci je přes oplocený pozemek ve vlastnickém právu soukromého vlastníka.

Dům je dispozičně řešen jako 5+1. V 1. NP se nachází dispozice 2+1 a ve 2. NP jsou 3 pokoje. Vnitřní dveře domu jsou dřevěné plné. WC je suché. Podlahy jsou pokryté prkny a keramickou dlažbou. Obklady jsou keramické. Dům je 3 roky neobývaný.

Na listu vlastnictví je vedeno věcné břemeno užívání pro paní Krejčíkovou Marii, bytem Laubova 1689/4, Vinohrady, 130 00 Praha; dle listiny o zřízení závady byla tato osoba narozena dne 10.2.1920 a k dnešnímu dni již nežije, hodnota věcného břemene tedy není zohledněna, když věcné břemeno úmrtím zaniklo.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, studny, vodovodu a septiku. Přípojky nebylo možné ověřit. Vytápění domu je lokální na tuhá paliva, kamny.

Na pozemku parc. č. St. 73/1 stojí stavba rodinného domu č.p. 114. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 191 m2. Pozemek parc. č. 306/3 navazuje na stavební pozemek parc. č. St. 73/1 a tvoří s ním jeden funkční celek. V katastru nemovitostí je veden jako zahrada o celkové výměře 209 m2. Pozemky jsou středně svažité, travnaté a neudržované. Pozemky jsou oploceny drátěným plotem. Na pozemcích se nachází porosty a studna (nefunkční). Pozemky jsou přístupné přes pozemek parc. č. St. 73/2 ve vlastnictví soukromého vlastníka.

Více viz znalecký posudek.

Součástí nemovité věci jsou IS, studna a porosty.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace