Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům s pozemky v obci Radostice, okr. Brno-venkov

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 DD 3/20-10
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
3.120.000,- Kč
Nejnižší podání:
2.010.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Brno-venkov

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Rodinný dům s pozemky v obci Radostice, okr. Brno-venkovRodinný dům s pozemky v obci Radostice, okr. Brno-venkovRodinný dům s pozemky v obci Radostice, okr. Brno-venkovRodinný dům s pozemky v obci Radostice, okr. Brno-venkovRodinný dům s pozemky v obci Radostice, okr. Brno-venkovRodinný dům s pozemky v obci Radostice, okr. Brno-venkovRodinný dům s pozemky v obci Radostice, okr. Brno-venkovRodinný dům s pozemky v obci Radostice, okr. Brno-venkovRodinný dům s pozemky v obci Radostice, okr. Brno-venkovRodinný dům s pozemky v obci Radostice, okr. Brno-venkovRodinný dům s pozemky v obci Radostice, okr. Brno-venkovRodinný dům s pozemky v obci Radostice, okr. Brno-venkovRodinný dům s pozemky v obci Radostice, okr. Brno-venkov
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Prohlídky:

Prohlídka proběhne 11.12.2020 (pátek) od 13 hod., podrobnosti viz dražební vyhláška.

Popis předmětu dražby:

Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, nepodsklepený a obsahuje dvě bytové jednotky. Rodinný dům je řadový, situovaný u obecní komunikace, na ulici Prostřední, v zastavěné části obce Radostice. Základy jsou pásy. Izolace proti vlhkosti jsou vodorovné. Dům je zděný tl.45-50 cm a stropy jsou s rovným podhledem. Vnitřní omítky jsou štukové hladké. Venkovní omítky jsou vápenocementové a částečně chybějící. Okna jsou dřevěná dvojitá a plastová zdvojená. Vnitřní dveře jsou dřevěné. Vnitřní keramické obklady jsou v kuchyních a na sociálních zařízeních v obou patrech. V koupelně v 1.NP je sprchový kout, umyvadlo a WC. Ve 2.NP je WC samostatná místnost a v koupelně je vana a umyvadlo. V kuchyních jsou kuchyňské linky s plynovými sporáky.
Povrchy podlah jsou s keramickou dlažbou, s PVC, s betonovou mazaninou a kobercem. Schody jsou betonové s obložením. Střecha je sedlová s keramickou krytinou, krov je dřevěný. Klempířské prvky jsou úplné. Vytápění je ústřední plynovým kotlem včetně ohřevu vody. Objekt je napojen na přípojku kanalizace, elektřiny, plynu. Vodovod je napojen na vlastní studnu hl.8m, vodovodní řád je možno napojit z ulice Příslušenstvím jsou oplocení, zpevněné plochy, vedlejší zděná hospodářská stavba (kotelna, prádelna, dílna garáž, chodba), stavba přístřešku.

Dispoziční řešení:
1.NP: zádveří a chodba (26 m2), pokoj (10 m2), pokoj (16,2 m2), pokoj (14,42 m2), kuchyně (12,25 m2), koupelna (2,83 m2), spíž (2,37 m2), komora (3,4 m2)
2.NP: chodba se schodištěm (22,11 m2), WC (0,94 m2), koupelna (5,22 m2), pokoj (35,60 m2), pokoj (15,92 m2), pokoj (20,56 m2).

Podlahová plocha: 187,82 m2

Jde o původní stavbu z roku 1928. V roce 1974 proběhla nástavba 2.NP a v roce 2011 proběhla modernizace 2.NP.
Provedené adaptace: Nástavba 2.NP rodinného domu a modernizace vnitřních prostor 2.NP (výměna oken, výměna povrchů podlah, rekonstrukce sociálního zařízení, nová kuchyňská linka, výměna dveří). Stavba je ve stavu částečně nedokončené rekonstrukce, stav průměrný vzhledem stáří a údržbě.
Závady jednotlivých konstrukcí a vybavení: Venkovní omítky jsou v uliční části částečně chybějící a ve dvorní části chybějící a ve špatném stavu. Bytová jednotka v 1.NP je v původním stavu z roku s částečnou modernizací v roce 1974 s minimálním zásahem v průběhu stáří stavby.
Stav hospodářské stavby a přístřešku je zhoršený, chybí omítky a veškeré konstrukce krátkodobé životnosti jsou za hranicí své živostnosti.

Pozemky
- Pozemek p.č.69, zastavěná plocha a nádvoří o výměře 314 m2 je zastavěn rodinným domem č.p.44,
- Pozemek p.č.70, zahrada o výměře 40m2, využíván v jednotném funkčním celku s rodinným domem č.p.44,
- Pozemek p.č.77/9, ostatní plocha – ostatní komunikace o výměře 40m2, využíván v jednotném funkčním celku s rodinným domem č.p.44,
- Pozemek p.č.77/10, ostatní plocha – ostatní komunikace o výměře 8m2, využíván v jednotném funkčním celku s rodinným domem č.p.44.
Pozemky jsou zapsány na LV č.69 pro k.ú. Radostice u Brna, obec Radostice, u Katastrálního úřadu pro Jihomoravský kraj, katastrální pracoviště Brno-venkov. Na pozemcích se nachází neudržované trvalé porosty.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace