Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)

Aktuální stav dražby:
zaplaceno
dražba byla zrušena z důvodu zaplacení dlužené částky

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 557/20-134
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
3.246.000,- Kč
Nejnižší podání:
2.164.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Ostrava-město

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)Rodinný dům s pozemky v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou (část Ostravy)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Samostatný, přízemní rodinný dům s půdním prostorem, částečně podsklepený. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav odpovídá průměrné údržbě. Fasáda domu je nezateplená, omítka nese známky opotřebení v okolí oken. Střecha budovy je sedlová s krytinou z plechové šablony. Střecha je opatřena bleskosvodem a komínem. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Okna domu jsou plastová, opatřená parapety, i vchodové dveře jsou plastové. K domu patří oplocená zahrada. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci s chodníkem.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace a plynovodu. Přípojky nebylo možné ověřit.

V Polance nad Odrou slouží občanům mateřská škola, základní škola, Základní umělecká škola Heleny Salichové, sportovní hala, která nabízí k využití plochu s mezinárodními rozměry pro házenou, volejbal a futsal; pro kolektivy existuje také možnost využít nově zřízenou posilovnu a klubovou místnost. Je zde také kino a knihovna.

Nemovitá věc se nachází v okrajové zastavěné části města Polanka nad Odrou v ulici Anny Letenské č.p. 786/3 v obytné zástavbě. Zastávka autobusu „Hraničky” se nachází cca 200 m od oceňované nemovité věci.

Pozemek parc. č. 757 navazuje na stavební pozemek parc. č. 756 a tvoří s ním jeden funkční celek. V Katastru nemovitostí je veden jako zahrada a jeho výměra je 784 m2. Stavební pozemek má výměru 232 m2, je na něm postaven rodinný dům č.p. 786 a samostatná zděná garáž s plechovými vraty. Soubor pozemků je rovinatý, travnatý, udržovaný, oplocený drátěným oplocením. Přístup je zajištěn z pozemku parc. č. 788/1, který je ve vlastnictví Statutárního města Ostrava.

Součástí nemovité věci jsou IS, zpevněné plochy a porosty; příslušenstvím je oplocení, pergola, dřevěný zahradní domek.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace