Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Rodinný dům s pozemky ve Frýdku-Místku

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 1561/20-80
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
4.576.000,- Kč
Nejnižší podání:
3.050.667,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Frýdek-Místek

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Rodinný dům s pozemky ve Frýdku-MístkuRodinný dům s pozemky ve Frýdku-MístkuRodinný dům s pozemky ve Frýdku-MístkuRodinný dům s pozemky ve Frýdku-MístkuRodinný dům s pozemky ve Frýdku-MístkuRodinný dům s pozemky ve Frýdku-MístkuRodinný dům s pozemky ve Frýdku-Místku
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Jedná se o samostatně stojící, podsklepený, přízemní rodinný dům s podkrovím. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně technický stav odpovídá zanedbané údržbě. Budova je obývaná. Krov je dřevěný. Střecha budovy sedlová s krytinou ze šablon. Na střeše jsou žlaby se svody, komín, vikýř a bleskosvod. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Vchodové dveře do budovy jsou dřevěné prosklené. Okna domu jsou plastová. Fasáda budovy není zateplená. V domě je garáž. K domu patří zahrada (pozemek parc. č. 275/1, výměra 1036 m2). Nemovitá věc je přístupná z místní zpevněné komunikace.
Dům je situován na pozemku parc. č. 275/3 (výměra 101 m2, zastavěná plocha a nádvoří).

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace. Přípojky nebylo možné při ohledání ověřit.

Na pozemku parc. č. 275/3 se nachází stavba rodinného domu č.p. 2153. Pozemek je v Katastru nemovitostí vedený jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové ploše 101 m2. Na stavební pozemek navazuje pozemek parc. č. 275/1, který je v Katastru nemovitostí vedený jako zahrada o celkové ploše 1036 m2. Výše uvedené pozemky spolu tvoří jeden funkční celek. Pozemky jsou oplocené, rovinatý, travnatý, udržovaný. Pozemky jako celek jsou přístupné přes pozemek parc. č. 279/1.

Součástí nemovité věci jsou IS, zpevněné plochy a porosty.

Příslušenstvím nemovité věci je oplocení.

Nájemní smlouvy nebyly zjištěny. V katastru nemovitostí je vedeno věcné břemeno svádění vody, které slouží ve prospěch dražené nemovité věci.

Nemovitá věc se nachází v centrální zastavěné části města v ulici Lubojackého č.p. 2153 ve smíšené zástavbě. Zastávka autobusu „Frýdek, rozc. u školy” se nachází cca 260 m od oceňované nemovité věci. Železniční stanice „Frýdek-Místek” se nachází cca 2,6 km od oceňované nemovité věci.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace