Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Rodinný dům v Horní Bělé (k.ú. Hubenov) a pozemky (dražíme i podíl na pozemku pod RD)

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
připravovaná
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 2452/16
Vyřizuje:
Mgr. Klára Vacenovská
Odhadní cena:
928.000,- Kč
Nejnižší podání:
618.667,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Plzeň-sever

Související dokumenty

Znalecký posudek
Rodinný dům v Horní Bělé (k.ú. Hubenov) a pozemky (dražíme i podíl na pozemku pod RD)Rodinný dům v Horní Bělé (k.ú. Hubenov) a pozemky (dražíme i podíl na pozemku pod RD)Rodinný dům v Horní Bělé (k.ú. Hubenov) a pozemky (dražíme i podíl na pozemku pod RD)Rodinný dům v Horní Bělé (k.ú. Hubenov) a pozemky (dražíme i podíl na pozemku pod RD)Rodinný dům v Horní Bělé (k.ú. Hubenov) a pozemky (dražíme i podíl na pozemku pod RD)Rodinný dům v Horní Bělé (k.ú. Hubenov) a pozemky (dražíme i podíl na pozemku pod RD)Rodinný dům v Horní Bělé (k.ú. Hubenov) a pozemky (dražíme i podíl na pozemku pod RD)Rodinný dům v Horní Bělé (k.ú. Hubenov) a pozemky (dražíme i podíl na pozemku pod RD)Rodinný dům v Horní Bělé (k.ú. Hubenov) a pozemky (dražíme i podíl na pozemku pod RD)Rodinný dům v Horní Bělé (k.ú. Hubenov) a pozemky (dražíme i podíl na pozemku pod RD)Rodinný dům v Horní Bělé (k.ú. Hubenov) a pozemky (dražíme i podíl na pozemku pod RD)Rodinný dům v Horní Bělé (k.ú. Hubenov) a pozemky (dražíme i podíl na pozemku pod RD)Rodinný dům v Horní Bělé (k.ú. Hubenov) a pozemky (dražíme i podíl na pozemku pod RD)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Rodinný dům č.p. 19 se nachází v zastavěném intravilánu části obce Hubenov, Horní Bělá, je půdorysně postaven ve tvaru písmene "T", je samostatně stojící, situovaný na mírně svažitém terénu (pozemku parc.č. St. 18, LV č. 518). Okolní zástavbu tvoří hlavně rodinné domy. Přístup ke stavbě je možný přes vjezdovou bránu a branku, oplocení je provedeno včetně pozemku parc.č. 222/2, který tvoří zahradu k domu spolu s nezastavěnou částí pozemku parc.č. St. 18 (LV č. 518). Na tyto pozemky navazuje pozemek parc.č. 223.

Pozemek parc.č. 222/2 se nachází, dle územního plánu obce Horní Bělá, v plochách stabilizovaných "SV - plochy smíšené obytné venkovské". Pozemek je mírně svažitého terénu, úzkého tvaru mezi sousední stavbou rodinného domu a pozemkem parc.č. St. 18, dohromady jsou oploceny jako zahrada k rodinnému domu.

Navazující pozemek na zahradu, tedy pozemek parc.č. 223, je svažitějšího terénu, z části oplocen dřevěným oplocením v kombinaci se strojovým pletivem, jako výběh domácích zvířat s dřevěnými přístřešky. Pozemek se dle územního plánu obce Horní Bělá nachází v plochách stabilizovaných "NZZ - plochy zemědělské - související se zastavěným územím". Přístup na pozemek je ze zahrady nebo z druhé strany po nezpevněné cestě.


Zbývající pozemky parc.č. 47, 459/2 a 481 jsou oddělené, součástí větších zemědělských celků. Pozemek parc.č. 47 je podlouhlého protáhlého tvaru, přístupný z okraje zastavěného intravilánu části obce Hubenov, Horní Bělá. Pozemky parc. 459/2 a 481 se nachází v blízkosti plynárenského oploceného objektu. Pozemky se nachází v okolí části obce Hubenov, dle územního plánu obce Horní Bělá, v plochách stabilizovaných "NZ - plochy zemědělské". Pozemky parc.č. 459/2 a 481 jsou přístupné pouze přes okolní zemědělské plochy. Centrum obce Horní Bělá je ve vzdálenosti cca 2,3 až 2,7 km, do Plzně je vzdálenost cca 18 km.

Více informací viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace