Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Spoluvlastnický podíl 1/3 rodinného domu s pozemky v Čisovicích, okr. Praha-západ

Aktuální stav dražby:
zaplaceno
dražba byla zrušena z důvodu zaplacení dlužené částky

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 4180/13-204
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
1.616.000,- Kč
Nejnižší podání:
1.077.334,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Praha-západ

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Spoluvlastnický podíl 1/3 rodinného domu s pozemky v Čisovicích, okr. Praha-západSpoluvlastnický podíl 1/3 rodinného domu s pozemky v Čisovicích, okr. Praha-západSpoluvlastnický podíl 1/3 rodinného domu s pozemky v Čisovicích, okr. Praha-západSpoluvlastnický podíl 1/3 rodinného domu s pozemky v Čisovicích, okr. Praha-západSpoluvlastnický podíl 1/3 rodinného domu s pozemky v Čisovicích, okr. Praha-západSpoluvlastnický podíl 1/3 rodinného domu s pozemky v Čisovicích, okr. Praha-západSpoluvlastnický podíl 1/3 rodinného domu s pozemky v Čisovicích, okr. Praha-západSpoluvlastnický podíl 1/3 rodinného domu s pozemky v Čisovicích, okr. Praha-západSpoluvlastnický podíl 1/3 rodinného domu s pozemky v Čisovicích, okr. Praha-západSpoluvlastnický podíl 1/3 rodinného domu s pozemky v Čisovicích, okr. Praha-západSpoluvlastnický podíl 1/3 rodinného domu s pozemky v Čisovicích, okr. Praha-západSpoluvlastnický podíl 1/3 rodinného domu s pozemky v Čisovicích, okr. Praha-západSpoluvlastnický podíl 1/3 rodinného domu s pozemky v Čisovicích, okr. Praha-západSpoluvlastnický podíl 1/3 rodinného domu s pozemky v Čisovicích, okr. Praha-západSpoluvlastnický podíl 1/3 rodinného domu s pozemky v Čisovicích, okr. Praha-západSpoluvlastnický podíl 1/3 rodinného domu s pozemky v Čisovicích, okr. Praha-západ
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Samostatně stojící přízemní rodinný dům s přistavěným podkrovím. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav odpovídá probíhající rekonstrukci. Fasáda domu není zateplená a nese známky opotřebení. Část omítky chybí zcela. Střecha budovy je sedlová s krytinou z tašek. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Střecha domu je opatřena komínem, vikýři a střešními okny. Okna domu jsou částečně plastová či dřevěná a část oken chybí zcela. K domu patří oplocená zahrada, oplocení je zděné. Dům je určen k částečné rekonstrukci a modernizaci. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.
Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu a plynovodu. Přípojka kanalizace je v ulici. Přípojky nebylo možné ověřit.

Na pozemku parc. č. St. 74 stojí stavba rodinného domu č.p. 175. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 1 419 m2. Pozemek parc. č. 93/1 navazuje na stavební pozemek parc. č. St. 74 a tvoří s ním jeden funkční celek. V katastru nemovitostí je veden jako zahrada o celkové výměře 1 710 m2. Pozemky jsou mírně svažité, travnaté a neudržované. Pozemky jsou oploceny zděným plotem. Na pozemcích se nachází zděná stodola se sedlovou střechou s krytinou z tašek, zpevněné plochy a porosty. Pozemky jsou přístupné přes pozemek parc. č. 1309/6 ve vlastnickém právu obce Čisovice.

Součástí nemovité věci jsou IS, zpevněné plochy a porosty; příslušenstvím nemovité věci je oplocení a stodola. Tyto skutečnosti jsou zohledněny v celkové obvyklé ceně.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace