Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Spoluvlastnický podíl 1/4 pozemku se stavbou

Aktuální stav dražby:
nevydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 388/22-140
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
21.000,- Kč
Nejnižší podání:
10.500,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, garáž
Okres:
Vsetín

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Spoluvlastnický podíl 1/4 pozemku se stavbouSpoluvlastnický podíl 1/4 pozemku se stavbouSpoluvlastnický podíl 1/4 pozemku se stavbouSpoluvlastnický podíl 1/4 pozemku se stavbouSpoluvlastnický podíl 1/4 pozemku se stavbouSpoluvlastnický podíl 1/4 pozemku se stavbouSpoluvlastnický podíl 1/4 pozemku se stavbouSpoluvlastnický podíl 1/4 pozemku se stavbouSpoluvlastnický podíl 1/4 pozemku se stavbouSpoluvlastnický podíl 1/4 pozemku se stavbou
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Jedná se o přízemní, nepodsklepenou, řadovou, vnitřní stavbu s mírnou pultovou střechou. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající zanedbané údržbě. Střecha je pultová s plechovou krytinou. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Vchodové dveře do objektu jsou plechové plné. Fasáda není zateplená. Přístup k nemovité věci je po místní nezpevněné komunikaci.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena pravděpodobně připojena na elektřinu. Vedení sítě je z bytovému sousedního domu. Přípojky nebylo možné ověřit.

Stavební pozemek parc. č. 2442 je v Katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří. Na celé části pozemku se nachází stavba bez čp/če, jiná st.; pozemek je přístupný přes pozemek parc. č. 2432 (ostatní plocha) ve vlastnictví města Vsetín.

Součástí nemovité věci jsou IS.
Příslušenství nemovité věci nebylo zjištěno.

Nájemní smlouvy ani věcná břemena nebyly zjištěny.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace