Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Spoluvlastnický podíl 3/4 RD s pozemky v Třinci (část Dolní Líštná)

Aktuální stav dražby:
nevydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 2270/22-139
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
1.843.500,- Kč
Nejnižší podání:
1.229.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Frýdek-Místek

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Spoluvlastnický podíl 3/4 RD s pozemky v Třinci (část Dolní Líštná)Spoluvlastnický podíl 3/4 RD s pozemky v Třinci (část Dolní Líštná)Spoluvlastnický podíl 3/4 RD s pozemky v Třinci (část Dolní Líštná)Spoluvlastnický podíl 3/4 RD s pozemky v Třinci (část Dolní Líštná)Spoluvlastnický podíl 3/4 RD s pozemky v Třinci (část Dolní Líštná)Spoluvlastnický podíl 3/4 RD s pozemky v Třinci (část Dolní Líštná)Spoluvlastnický podíl 3/4 RD s pozemky v Třinci (část Dolní Líštná)Spoluvlastnický podíl 3/4 RD s pozemky v Třinci (část Dolní Líštná)Spoluvlastnický podíl 3/4 RD s pozemky v Třinci (část Dolní Líštná)Spoluvlastnický podíl 3/4 RD s pozemky v Třinci (část Dolní Líštná)Spoluvlastnický podíl 3/4 RD s pozemky v Třinci (část Dolní Líštná)Spoluvlastnický podíl 3/4 RD s pozemky v Třinci (část Dolní Líštná)Spoluvlastnický podíl 3/4 RD s pozemky v Třinci (část Dolní Líštná)Spoluvlastnický podíl 3/4 RD s pozemky v Třinci (část Dolní Líštná)Spoluvlastnický podíl 3/4 RD s pozemky v Třinci (část Dolní Líštná)Spoluvlastnický podíl 3/4 RD s pozemky v Třinci (část Dolní Líštná)Spoluvlastnický podíl 3/4 RD s pozemky v Třinci (část Dolní Líštná)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Samostatně stojící, podsklepený, přízemní rodinný dům č.p. 176 Dolní Líštná s podkrovím. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně technický stav je odpovídající průběžné údržbě. Krov je dřevěný. Střecha budovy sedlová s plechovou krytinou. Na střeše jsou žlaby se svody a komín. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Vchodové dveře do budovy jsou plastové. Okna domu jsou dřevěná zdvojená. Fasáda budovy je zateplená pokrytá barevným nátěrem. K domu patří zahrada. Nemovitá věc je přístupná z místní zpevněné komunikace.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, plynovodu; přípojky nebylo možné ověřit.

Na pozemku parc. č. 34/1 se nachází stavba rodinného domu č.p. 176. Pozemek je v Katastru nemovitostí vedený jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové ploše 55 m2. Na stavební pozemek navazuje pozemek parc. č. 35, který je v KN veden jako zahrada o celkové ploše 547 m2; pozemky spolu tvoří jeden funkční celek. Pozemky jsou oplocené, travnaté, mírně svažité, neudržované. Na pozemku se dále nachází pergola, skleník, kolny a bazén. Pozemky jako celek jsou přístupné přes pozemek parc. č. 29, který je ve vlastnictví města.

Součástí nemovité věci jsou IS, zpevněné plochy a porosty. Příslušenstvím nemovité věci je oplocení, pergola, kolny, skleník, bazén. Tyto skutečnosti jsou zohledněny v celkové obvyklé ceně.

Nájemní smlouvy nebyly zjištěny. Věcná břemena byla zjištěna.

K nemovitosti se váže věcné břemeno vedení vodovodní přípojky oprávnění pro parcelu 34/1, povinnost k parcele 29 (tj. slouží ve prospěch nemovitosti).

Nemovitost se nachází v okrajové části města ve smíšené zástavbě. Zastávka autobusu „Třinec, Dolní Líštná, Němcovka” se nachází ve vzdálenosti cca 160 m a železniční stanice „Třinec” cca 1,7 km od oceňované nemovité věci.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace