Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Spoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. Bruntál

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
160 EX 3344/13-126
Vyřizuje:
Mgr. Tereza Lungová
Odhadní cena:
15.910,- Kč
Nejnižší podání:
10.607,- Kč

Informace o dražbě

Začátek dražby:
24.02.2021, 10:30
Konec dražby:
24.02.2021, 10:50
Dražební jistota:
1.500,- Kč
Minimální příhoz:
500,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, pozemek
Okres:
Bruntál

Související dokumenty

Znalecký posudek
Dražební vyhláška
Spoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. BruntálSpoluvlastnický podíl id. 1/8 stavebních pozemků v Rudné pod Pradědem, okr. Bruntál
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Dva pozemky parc.č. 200/1 a 200/4 v západní části obce Rudná pod Pradědem v části Stará Rudná, v katastru nemovitostí vedeny jako „zahrada“.
Pozemek parc.č. 200/1: terén je svažitý až mírně svažitý, s přístupem přes pozemek parc.č. St. 39/1. Pozemek je zatravněn s několika ovocnými stromy a okrasnými stromy. Dle územního plánu se pozemek nachází ve stabilizovaných plochách „SO – plochy smíšené obytné“, jde tedy o potenciálně stavební pozemek.
U pozemku parc.č. 200/4 je terén strmý až svažitý. Přístup je přes pozemek parc.č. St. 39/1, nebo obecní pozemek parc.č. 201/1. Pozemek je zatravněn a na strmé části jsou náletové křoviny.
Dle územního plánu se pozemek nachází ve stabilizovaných plochách „SO – plochy smíšené obytné“, jde tedy o potenciálně stavební pozemek.
Okolní zástavbu tvoří samostatně stojící rodinné domy a nachází se zemědělské pozemky. Centrum obce Rudná pod Pradědem je ve vzdálenosti 800 m, do Bruntálu je vzdálenost 7,5 km. Nejbližší autobusová zastávka „Rudná pod Pradědem, horní“ je ve vzdálenosti cca 150 m.

Výměra pozemků je 710 m2.

Více viz znalecký posudek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace